w ,

Zmarł członek zespołu Trubadurzy. „Wielki przyjaciel Krzysztofa Krawczyka”

Nie żyje polski muzyk należący do zespołu Trubadurzy. Zmarł zaledwie dzień przed drugą rocznicą śmierci Krzysztofa Krawczyka, który również należał do bandu.

4 kwietnia – zaledwie jeden dzień przed drugą rocznicą odejścia Krzysztofa Krawczyka – zmarł jego wielki przyjaciel i członek zespołu Trubadurzy. Był wielkim przyjacielem Krawczyka, ale też jednym z najlepszych polskich basistów.

Trubadurzy żegnają zmarłego kolegę. To wielki przyjaciel Krawczyka

Basista i gitarzysta przez wiele lat miał okazję współpracować z Krzysztofem Krawczykiem w najlepszych latach jego kariery. Obaj artyści grali w sumie w dwóch zespołach, w tym w legendarnych Trubadurach. Niestety syn muzyka Bohdana Gorbaczyńskiego poinformował media o jego śmierci.

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej. Wczoraj w wieku 75 lat odszedł mój Tata Bohdan Gorbaczynski. Do zobaczenia Tatusiu. Spoczywaj w pokoju. Datę pogrzebu podam w najbliższych dniach – napisał na Facebooku syn gitarzysty Patryk Gorbaczyński

Smutną wiadomość o śmierci członka Trubadurów zamieścił też na swoim profilu oddany i wierny menadżer Krawczyka – Andrzej Kosmala.

Wielki Przyjaciel Krzysztofa, Bogdan Gorbaczyński,nawet wspólnik kiedy razem budowali w Szklarskiej Porębie pensjonat. Jeden z największych Przyjaciół Krzysztofa Krawczyka. Zmarł 2 lata po śmierci Przyjaciela. Bogdanie już jesteś z Krzysztofem! Pozdrów go od nas! – czytamy na Facebooku.

Zmarły Bohdan Gorbaczyński w PRL-u był jednym z ciekawszych gitarzystów, który od początku kariery muzycznej zwracał na siebie uwagę. Współpracę z Krawczykiem rozpoczął jednak dopiero w połowie lat 70. Po kilku miesiącach wspólnego grania w innym zespole panowie dołączyli do Trubadurów.

generał pacek ukraina mobilizacja

Generał Pacek nie ma złudzeń. „Nie spodziewałem się. To jest poważna sprawa…”

artur barciś gdzie mieszka

Szokujące wyznanie Artura Barcisia. Mówi o chorobie. „Znalazłem się na granicy”