w

HAHAHA!HAHAHA!

Nieoficjalnie: Łukaszenka w stanie krytycznym? Miał trafić do szpitala w Moskwie

Białoruski opozycjonista przekazał niepotwierdzone informacje, że Alaksandr Łukaszenka trafił do szpitala w Moskwie.

łukaszenka nie żyje

Według niepotwierdzonych informacji białoruski dyktator został przewieziony do Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie po spotkaniu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

Łukaszenka nie żyje? Sprzeczne doniesienia z Moskwy

Stan białoruskiego dyktatora ma być krytyczny, uniemożliwiający transport do Mińska. Eksperci wskazują jednak, że obecnie nie można zweryfikować tych doniesień i apelują o rozwagę w opiniach.

Do spekulacji na temat zdrowia Aleksandra Łukaszenki odniósł się między innymi były ambasador Białorusi w Polsce Paweł Łatuszka.

Łukaszenka podpisał swój własny wyrok śmierci. Rosja już go nie potrzebuje. Jeśli zobaczymy go jutro, będzie codziennie pokazywany jak małpa w cyrku – napisał polityk.

Bardzo niepokojące wieści w sprawie Łukaszenki. Jakkolwiek źle oceniać jego dyktaturę (a jest wiele powodów), w obecnej sytuacji to on zapobiegł włączeniu Białorusi w sposób czynny do wojny. Jego śmierć to ryzyko trudnej do przewidzenia dalszej destabilizacji – skomentował publicysta Łukasz Warzecha.

Niektóre że źródeł twierdzą z kolei, że Łukaszenka wrócił do Mińska 25 maja wieczorem. Widziano bowiem prezydencką kolumnę jadącą przez miasto na sygnale.

jasnowidz jackowski najnowsze przepowiednie

Jackowski wziął zdjęcie Dudy do ręki. Szok! „Za każdym razem, jak dotykam prezydenta…”

kiedy koniec wojny na ukrainie

Kiedy koniec wojny na Ukrainie? Doradca Zełenskiego ujawnił datę. „Jeśli wszystko pójdzie dobrze…”