w ,

Nie żyje znany dziennikarz. Zasłabł podczas meczu piłki ręcznej. „Ciebie już nam nikt nie odda”

Zmarł w trakcie wykonywania swoich służbowych obowiązków. Dziennikarz regionalnego „Echa Dnia” zasłabł w trakcie meczu w Kolonii.

Fot. Freepik

Nie żyje dziennikarz kieleckiego „Echa Dnia„. W trakcie pobytu w Kolonii relacjonował odbywający się tam finał Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Podczas drugiej połowy rozgrywki w pewnym momencie zasłabł i upadł na podłogę. Nie udało się go uratować.

Paweł Kotwica. Dziennikarz nie żyje. Zmarł podczas relacjonowania meczu

Paweł Kotwica – dziennikarz „Echa Dnia” miał zaledwie 51 lat. Podczas drugiej połowy meczu Barlinka Industrii Kielce z S.C. Magdeburg zasłabł i upadł. W tym momencie rozgrywka została przerwana, aby udzielić dziennikarzowi relacjonującemu mecz pomocy medycznej. Jako pierwsi ratować go zaczął sztab medyczny kieleckiego klubu.

Śmierć dziennikarza potwierdziła również oficjalnie redakcja eurosport.pl. W regionalnym „Echu Dnia” dziennikarz pracował od 1993 roku. W sieci wszyscy żegnają zmarłego kolegę. Na profilu klubu Industria Kielce pojawiło się pożegnanie.

Paweł, my tu jeszcze wrócimy i wygramy, ale Ciebie już nam nikt nie odda… Najszczersze kondolencje dla rodziny. Nic dziś nie jest ważniejsze – czytamy w poście, do którego dołączono zdjęcie zmarłego dziennikarza.

anastazja rubińska nie żyje odnaleziona

Anastazja Rubińska nie żyje. Nagranie z miejsca odnalezienia ciała i nowe ustalenia

czy parówki są zdrowe dla dzieci rakotwórcze

Jedzą to nasze dzieci. Rak jelita grubego tylko czeka, by się uaktywnić