w ,

Nie żyje senator i były poseł Platformy Obywatelskiej. Miał 80 lat

W wieku 80 lat zmarł bydgoski lekarz, polityk i senator Platformy Obywatelskiej. Pracował też jako lekarz w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy.

Nie żyje były poseł oraz senator Platformy Obywatelskiej. Zmarł w wieku 80 lat. Od 1984 roku pracował jako lekarz i ordynator w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy. Jego najważniejszym dziełem jest Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Nie żyje Zbigniew Pawłowicz. Bydgoszcz żegna lekarza i polityka

Zbigniew Pawłowicz był wieloletnim dyrektor Centrum Onkologii w Bydgoszczy. W latach 2007-2011 był senatorem, a w okresie od 2015 do 2019 roku posłem i radnym sejmiku wojewódzkiego z ramienia Platformy Obywatelskiej. Miał 80 lat.

Z jego inicjatywy powstał również Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu PARIS. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Lekarz i polityk odszedł 26 sierpnia. O jego śmierci poinformowali dziennikarze lokalnego „Expressu Bydgoskiego„.

Pracę w zawodzie lekarza rozpoczął w latach 60. w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Był lekarzem jednostki wojskowej Śląskiego Okręgu Wojskowego we Wrocławiu oraz w II Klinice Chirurgicznej Akademii Medycznej w Łodzi. Ordynatorem Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy został w połowie lat 80.

hades gdańsk zdjęcia

Hades z Gdańska odszedł na wieczną wartę. „Żegnaj przyjacielu, dziękujemy za wspólną służbę”

z ostatniej chwili

PILNE. Jest oficjalnie potwierdzenie władz Rosji. To koniec wątpliwości i spekulacji