w ,

Ona też podbije Glasgow? Szkoci mogą szybko pokochać tę Polkę

Po transferze Patryka Klimali do Celtiku Glasgow, do Szkocji z piłkarzem z pewnością przeprowadzi się także jego partnerka – Milena Łuczak.

Milena Łuczak
Fot. Instagram / Milena Łuczak

Patryk Klimala został niedawno piłkarzem legendarnego Celtiku Glasgow, o czym pisaliśmy w osobnym newsie. W największym wyzwaniu w życiu wspierać będzie go narzeczona, Milena Łuczak.

Piłkarz jest w związku z ukochaną już od pięciu lat. Miał wtedy 16 lat i był piłkarzem Legii Warszawa. W przeciwieństwie do Jagiellonii Białystok, jego przygoda w zespole „Wojskowych” nie zakończyła się sukcesem.

W najcięższych chwilach z pewnością wspierała go dziewczyna, a w zasadzie od kilku miesięcy narzeczona, Milena Łuczak. Klimala oświadczył się wybrance serca podczas wakacji na Krecie. Z pewnością było romantycznie!

Kim jest Milena Łuczak?

O partnerce piłkarza tak naprawdę niewiele wiemy. Dzięki profilowi na Facebook można dowiedzieć się, że uczęszczała do I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Limanowskiego w Warszawie. Następnie studiowała w Szkole Wyższej Służby Pożarniczej w Warszawie. Co ciekawe, Milena Łuczak jest dwa lata starsza od Patryka Klimali.

POLECAMY:
Lewandowska oszukuje swoich fanów? „Słabo Aniu…”

O miłości piłkarza do narzeczonej niech świadczy fakt, że na jego zdjęciu w tle znajduje się właśnie ona. W wywiadzie dla weszlo.com przyznał, że wiele jej zawdzięcza. To właśnie partnerka skutecznie odciągała go od robienia głupot.

Doskonale wiemy, że brytyjskie tabloidy uwielbiają WAGs. Jeśli tylko Klimali będzie wiodło się na boisku, szkockie media z pewnością się nią zainteresują. Zwłaszcza, że na Instagramie można znaleźć wiele fotografii z różnych sytuacji życiowych. My nie mamy wątpliwości, że Polka w razie zainteresowania podbije serca fanów Celtiku Glasgow.

Na kolejnych slajdach możecie zobaczyć kilka zdjęć wybranki serca 21-letniego napastnika.

tesla

Tesla wrzuci gigantyczną kasę w klub piłkarski. Nie zgadniecie jaki!

małgorzata kidawa-błońska

Kompromitująca wpadka Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Przyłapano ją na…