w

HAHAHA!HAHAHA!

Lech Wałęsa „odleciał”? Dziwne zapowiedzi byłego prezydenta

Były prezydent Lech Wałęsa znów dał o sobie znać. Tym razem wyskoczył z dziwnymi zapowiedziami, a nawet groźbami.

lech wałęsa kaczyński
Fot. YouTube / Radio ZET

Były prezydent Lech Wałęsa znów dał o sobie znać. Tym razem wyskoczył z dziwnymi zapowiedziami, a nawet groźbami.

Lech Wałęsa o Kaczyńskim: „Albo on mnie, albo ja jego”

Wałęsa oznajmił, że lada chwila po wyborach prezydenckich (przypomnijmy, że te odbędą się w pierwszej połowie maja), że pojawi się w stolicy. Celem ma być wywiezienie Jarosława Kaczyńskiego i jego ekipy na… taczkach. Prezydent podał też konkretną datę tej wyprawy. Jednak – jak to już miało wiele razy miejsce – wpis na jego profilu na Facebooku został już usunięty.

POLECAMY:
Andrzej Duda może być szczęśliwy. W tym sondażu nie ma sobie równych

Jeśli do wyborów prezydenckich nie powstrzymamy tej ekipy w niszczeniu Polski, jeśli z naruszeniem zasad przedłużą działalność prezydenta to w pierwszy czwartek po wyborach z taczkami jadę po Kaczyńskiego, by go przewieść do miejsca właściwego, albo On mnie, albo ja jego” – napisał Lech Wałęsa na swoim oficjalnym kanale na portalu społecznościowym Facebook.

To nie pierwsza zapowiedź

Warto odnotować, że to kolejna z serii zapowiedzi wielkiego marszu z taczkami. Media obiegły informacje na ten temat już 5 lutego. Lech Wałęsa mówił wtedy o planie zorganizowania marszu miliona ludzi

Czoło marszu stanowić ma 20 taczek, które mają służyć do przewiezienia wielkich zasłużonych w niszczeniu Ojczyzny do najbliższego aresztu. Była to reakcja byłego prezydenta na decyzję Andrzeja Dudy o podpisaniu tzw. „ustawy kagańcowej”. Poniżej tylko dwa z wielu wpisów, które poczynił były prezydent Polski.

Niestety wygląda na to, że plan się nie ziści, a marsz się nie odbędzie. Powód? Brakuje wspomnianych chętnych. Nam wszystkim pozostaje jednak czekać do 10 maja, kiedy nastąpi rozstrzygnięcie i będzie wiadomo, kto będzie prezydentem Polski na kolejne 5 lat.

POLECAMY:
Andrzej Duda nie wytrzymał. Z ust prezydenta danwo nie padły tak ostre słowa

Wszystkie sondaże wskazują jednak, że Lech Wałęsa będzie musiał poczekać z organizacją marszu z taczkami do 24 maja (II tura wyborów).

Źródło: wprost.pl, twitter

Zobacz także:

szpital wuhan budowa

Ogromny szpital w dziesięć dni? NIESAMOWITY film podbija Internet

trzynasta emerytura

Gorąco wokół „trzynastej emerytury”. Świadczenie nie trafi do każdego