w ,

Ryszard Rembiszewski o zakażeniu koronawirusem: „Skomplikowana sprawa”

Prezenter przyznaje, że w związku z pandemią koronawirusa mocno ograniczył zarówno swoje życie zawodowe, jak i towarzyskie.

ryszard rembiszewski tv okazje koronawirus epidemia żona ślub facebook

Ryszard Rembiszewski przyznaje, że w związku z pandemią koronawirusa mocno ograniczył zarówno swoje życie zawodowe, jak i towarzyskie. By nie narażać się na zakażenie SARS-CoV-2, izoluje się od świata i dużo więcej czasu spędza w domu.

Rembiszewski: „Trzeba do tego podejść bardzo ostrożnie”

Zdaniem Ryszarda Rembiszewskiego pandemia niesie ze sobą wiele niewiadomych. Ciężko przewidzieć, w jakim miejscu rozwinie się ognisko koronawirusa i jak się przed nim skutecznie ustrzec.

– To jest skomplikowana sprawa, bo w zasadzie nie mamy do końca powiedziane, na czym to wszystko polega i co trzeba robić. Decyzje co chwilę się zmieniają i są inne. Ja osobiście natomiast wychodzę z założenia, że trzeba do tego podejść bardzo ostrożnie – mówi Ryszard Rembiszewski.

Prezenter tłumaczy, że w tej niepewnej sytuacji woli nie kusić losu. Omija więc zatłoczone miejsca, stosuje się do wszystkich zaleceń sanitarnych, dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoje, a także swoich bliskich.

Powrót do normalności? Dopiero po szczepionce

– Nie biorę udziału w masowych spotkaniach, staram się żyć bardzo oszczędnie, tzn. raczej zostaję w domu, nie biorę udziału w żadnych eventach, mało chodzę po miejscach, gdzie jest dużo ludzi, przemieszczam się samochodem. Trzeba na siebie uważać, tym bardziej że nigdy nie wiemy, co nas może spotkać dalej – mówi.

Ryszard Rembiszewski uważa, że powrót do normalności zapewni dopiero opracowanie skutecznego leczenia COVID-19 lub wynalezienie szczepionki. Od sierpnia 2019 współprowadzi program TV Okazje Extra na antenie TV Okazje. Właśnie tam możemy go oglądać najczęściej. Pan znany z Lotto również w wieku 72 lat ożenił się ze swoją menedżerką, Elżbietą Martinez.

wszystkich świętych 2020 dodatkowe dni wolne od pracy data kiedy koronawirus gis

Wszystkich Świętych 2020. Dodatkowe dni wolne od pracy. Są daty

papamobile na wodór papież franciszek watykan toyota mirai bezemisyjna

Papamobile na wodór. Papież Franciszek będzie się nieźle woził