Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Nauka zdalna klas 1-3. Od kiedy nauczanie zdalne? Konferencja premiera na żywo

Nauka zdalna w klasach 1-3 to tylko jedno z planowanych nowych obostrzeń, o których dowiemy się dziś o godzinie 14:00. Znamy nowe obostrzenia premiera.

obostrzenia 4.11 4 listopada nauka zdalna 1-3 szkoła podstawowa lockdown obostrzenia konferencja premiera men premier gov pl

Nauka zdalna w klasach 1-3 to tylko jedno z planowanych nowych obostrzeń, o których dowiemy się dziś o godzinie 14:00. O tej godzinie będzie miała miejsce kolejna konferencja premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Konferencja premiera online. Nauka zdalna klasy 1-3. Szkoły podstawowe zamknięte. Lockdown Polska. Od kiedy zdalne nauczanie w szkołach?

Koronawirus pobił dziś kolejny rekord zakażeń. – Chcemy ograniczać liczbę kontaktów – mówi wstępnie minister zdrowia Adam Niedzielski. W ciągu kolejnych godzin premier pokaże nowe obostrzenia, które mają ograniczyć liczbę kontaktów. Konferencja odbędzie się o godzinie 14:00. Z kolei o godz. 20:00 premier wraz z ministrem zdrowia będą odpowiadać na pytania internautów na Facebooku.

Z informacji, jakie płyną z mediów, wynika, że premier sporo uwagi poświęcił ostatnio dalszemu funkcjonowaniu szkół. Szkoły podstawowe zostaną prawdopodobnie zamknięte, a uczniowie z klas 1-3 przejdą na nauczanie zdalne.

Od kolejnych obostrzeń nie ma już odwrotu, bo sytuacja epidemiologiczna w Polsce mocno się pogarsza. Ministerstwo Zdrowia nie ukrywa, że jesteśmy maksymalnie 2 tygodnie od stanu krytycznego jeśli chodzi o szpitale.

Wszystkie zmiany zapowiedziane przez premiera zaczną obowiązywać od soboty, a w przypadku szkół od poniedziałku i potrwają przynajmniej do 29 listopada.

Morawiecki konferencja. Galerie handlowe pozostaną otwarte? Nauczanie domowe. Orędzie premiera i kwarantanna domowników

W rządzie póki co nie ma zgody na wprowadzenie drastycznych obostrzeń w przypadku branży fryzjerskiej czy kosmetycznej. Premier nie chce też ograniczania działalności placówek handlowych i galerii handlowych. Na to „zielonego światła” od premiera póki co nie ma, ale nie wiadomo, co będzie, gdy będziemy mieli kolejne rekordy zakażeń.

POLECAMY:
Nowe obostrzenia! Całkowity zakaz opuszczania domu dla seniorów i młodzieży do lat 16

Rząd obecnie szuka pomysłów na to, by uniknąć całkowitego lockdownu. Trzeba bowiem brać pod uwagę skutki gospodarcze tak daleko idących obostrzeń. Rozszerzeniu ulegnie nauczanie zdalne na klasy 1-3 i przedłużenie okresu nauki zdalnej dla uczniów od 4 klasy do 29 listopada.

Nowe etapy zasad bezpieczeństwa

kwarantanna domowników godzina policyjna konferencja morawiecki na żywo tvn24 onet Tarcza Antykryzysowa 2.0

Wciąż mamy duże rezerwy sprzętu. Ponad 1000 wydanych ostatnio respiratorów, czeka na wydanie w najbliższych dniach kolejne 1000. Jest jeszcze wolnych 31% łóżek, ale chcemy, żeby ten bufor bezpieczeństwa był cały czas – stwierdził Morawiecki.

Nauka zdalna 1-3. Nowe obostrzenia od 4 listopada. 500 zł dla nauczyciela. Galerie handlowe zamknięte od soboty. Centrum informacyjne rządu

Pandemia nasila się i dlatego nasza odpowiedź musi być zdecydowana. Kolejne restrykcje są potrzebne. Chronimy przez to służbę zdrowia i ludzi. Dzisiaj blisko 25k przypadków to zdecydowanie zbyt dużo, żeby mówić o stabilizacji – powiedział premier Morawiecki.

Na wsparcie pracy zdalnej przez nauczycieli rząd przeznaczy dodatkowy bon na zakup akcesoriów do pracy zdalnej w wysokości 500 zł.

nowe obostrzenia 4.11 4 listopada Konferencja premiera obostrzenia Obostrzenia premiera

Na tym etapie bardzo zasadnicze ograniczenia dotkną wszystkie placówki kultury – teatry, kina, muzea, teatry, galerie, wszystkie instytucje, które świadczą usługi kulturalne będą tymczasowo zamknięte, bo chcemy zmniejszyć ruch społeczny. Obiekty hotelarskie będą dostępne tylko dla osób podróżujących w celach służbowych.

Narodowa kwarantanna i ograniczenie działalności gospodarczej oznacza całkowity lockdown. Zakaz wychodzenia z domu. Konferencja premiera obostrzenia Obostrzenia premiera 4.11

Nauka zdalna to nie wszystko. Handel – w mniejszych sklepach do 100 m2 będzie mogła przebywać 1 os / 10 m2, a w sklepach pow. 100 m2 pozostaje 1os / 15 m2. Sklepy w galeriach handlowych będą zamknięte z wyjątkiem spożywczych, aptek, drogerii czy usług.

Jeżeli liczba przypadków będzie mniejsza, powyżej 25 ale poniżej 50 na 100 tys., to jest możliwość powrotu do zasad stref czerwonych. Jeśli większa niż 10, a mniejsza niż 25, to powrotu do stref żółtych. W innym wypadku rząd zamknie wszystko i wprowadzi całkowity zakaz wychodzenia z domu.

Protest Kobiet a nowe obostrzenia. Aplikacja STOP COVID będzie obowiązkowa? Protego Safe Niebezpiecznik. Protego Safe jak działa? Tarcza 6.0. Rząd zamyka sklepy w galeriach handlowych

Bardzo proszę tych, którzy dalej chcą protestować – protestujcie dalej, ale w internecie, a nie w przestrzeni publicznej. Żeby za 2 tygodnie zaświeciło się światło w tunelu, musimy przestrzegać zasad bezpieczeństwa – powiedział premier Morawiecki.

Rządowi eksperci zastanawiają się, czy aplikacja na smartfony STOP COVID nie powinna być obowiązkowa. Temat budzi kontrowersje.

Kończą nam się pomysły na walkę z koronawirusem. Jeżeli epidemia by przyspieszała, warto rozważyć wprowadzenie wymogu posiadania aplikacji STOP COVID przez osoby, które mają smartfony i chciałyby wyjść z domu – stwierdził w rozmowie z Dziennikiem Gazetą Prawną jeden z rządowych ekspertów.

Źródło: Twitter, TVP Info, KPRM

emerytury waloryzacja kapitalu poczatkowego jak miec wyzsza emeryture

Emerytura wyższa o 150 zł? Ważna informacja dla seniorów

donald tusk twitter morawiecki

Donald Tusk ostro do Morawieckiego. „Nawet nie udajesz, że…”

Wróć do góry
zamknij

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Link do zmiany hasła jest nieprawidłowy lub wygasł.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.