w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Doradca premiera się wygadał. „Jesteśmy bliscy wprowadzenia tego zakazu”

Specjalista ujawnił, że bardzo mu zależy na ograniczeniu mobilności Polaków w okresie nadchodzących świąt.

horban doradca premiera zakaz przemieszczania się nowe obostrzenia 20 marca
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera

Doradca premiera prof. Andrzej Horban ujawnił w rozmowie z dziennikarzami niepokojące Polaków plany rządu. Wyjaśnił też, że ta decyzja zależy tylko i wyłącznie od obywateli i ich zachowania.

Doradca premiera ujawnia. Zakaz przemieszczania się?

Jesteśmy blisko wprowadzenia zakazu przemieszczania się – przyznał w rozmowie z dziennikarzami na antenie telewizji TVN24 główny doradca premiera ds. walki z COVID-19 prof. Andrzej Horban. Jednocześnie przyznał, że o tym, czy decyzja zapadnie, zadecydują sami Polacy swoim zachowaniem i przestrzeganiem wcześniej wprowadzonych obostrzeń.

Specjalista ujawnił, że bardzo mu zależy na ograniczeniu mobilności Polaków w okresie nadchodzących świąt. Wszystko jednak zależy od tego, jak do sytuacji epidemicznej i własnego bezpieczeństwa podejdą Polacy

Większość ludzi jest rozsądna. Tych, którzy wykazują się brakiem rozsądku, jest stosunkowo niewiele – ocenił doradca premiera Mateusza Morawieckiego i szef Rady Medycznej przy premierze.

Nowe obostrzenia od soboty 20 marca. Apel o szczepienie się

Doradca premiera ponownie zaapelował do rodaków, aby nie unikali szczepienia. Jego zdaniem tylko to może zatrzymać epidemię. Jednocześnie potwierdził, że preparaty są w pełni bezpieczne.

Im więcej osób się zaszczepi, tym lepiej. Ryzyko powikłania jest niewielkie wobec korzyści, które możemy odnieść: uniknięcia ryzyka ciężkiej choroby, która pozostawia ślady w życiorysie – podkreślił w rozmowie z mediami prof. Horban.

POLECAMY:
Prof. Horban o unikających szczepionki. "Kostnice są przygotowane"

Póki co rząd zdecydował o wprowadzeniu od jutra (20 marca) kolejnych obostrzeń i to w skali ogólnokrajowej. Do tej pory obowiązywały one tylko w czterech województwach, w których sytuacja epidemiczna pozostawiała wiele do życzenia.

Oznacza to, że już od północy w całej Polsce na trzy tygodnie ponownie zamknięte zostaną galerie handlowe, wszystkie hotele, teatry, muzea oraz kina i baseny, a także inne obiekty sportowe. Do tej kategorii zaliczają się również sauny i solaria.

Jeśli chodzi o naukę zdalną, wszyscy uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych ponownie zasiądą w domu przed komputerami.

wielkanocny obiad pomysły przepisy kulinarne wielkanoc 2021

Pomysły na wielkanocny obiad z mięsem w roli głównej. Palce lizać!

horban doradca premiera polsat news lockdown zamknąć polskę obostrzenia

Prof. Horban ostrzega! Zamkną nas w domach? „To koniec zabawy”