w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Panika w PiS. Niepokojące informacje, prezes partii w strachu

Panika w partii rządzącej. Na nic poprawiające się statystyki dotyczące koronawirusa. Do opinii publicznej dotarły nowe niepokojące informacje.

pis kaczyński panika sondaż coraz gorsze notowania dobra zmiana ibris
Fot. YouTube / Janusz Jaskółka (screen)

Panika w partii rządzącej. Na nic poprawiające się statystyki dotyczące koronawirusa. Do opinii publicznej dotarły nowe niepokojące informacje. Prezes Prawa i Sprawiedliwości ma ogromne powody do obaw.

Prezes PiS będzie załamany. Ujawniono niekorzystne informacje

Rząd przystąpił do stopniowego luzowania obostrzeń i otwierania gospodarki. Statystyki dotyczące nowych zakażeń koronawirusem w naszym kraju poprawiają się. To wszystko jednak na nic. Niepokojące wieści prosto od Polaków doszły już do samej wierchuszki partii rządzącej, czyli Zjednoczonej Prawicy.

Okazało się, że tak zwana przez PiS „dobra zmiana” została wyjątkowo źle oceniona przez rodaków. Wygląda więc na to, że Jarosław Kaczyński stanął przed poważnymi kłopotami, które trzeba pilnie rozwiązać. Nie ma jednak pieniędzy, by którejś z niezadowolonych grup społecznych rzucić dodatek socjalny. W kasie państwa brakuje pieniędzy.

Polacy oceniają PiS coraz gorzej. Kłopoty, nie tylko gospodarcze, piętrzą się. Najnowszy sondaż pracowni IBRiS zrealizowany na zlecenie portalu Onet pokazał smutną prawdę. Szymon Hołownia jest teraz tym liderem, na którego stawiają rodacy. Jest on w notowaniach coraz bliżej Koalicji Obywatelskiej, która od wielu miesięcy drepcze w miejscu. Spore wzrosty notowań uzyskały tez inne ugrupowania.

Dobra zmiana bez większości w Sejmie. Sondaże spadają

Prawo i Sprawiedliwość wciąż jest numerem jeden, ale notowania lecą jak nigdy. Sprawy w Polsce nie idą w dobrym kierunku, wszyscy czekają na otwarcie gospodarki i plan jej odbudowy po koronawirusie. Zarys ma zostać przedstawiony już niebawem. Jak przyjmą go Polacy? Póki co swoje zdanie wyrażają w badaniach opinii. Drożyzna w sklepach, podwyżki podatków i nowe daniny robią swoje.

Nic jednak nie zostało już z partii, która cieszyła się poparciem prawie połowy badanych. Obecnie PiS ma już tylko nieco ponad 30 proc. poparcia, co oznacza, że traci większość w Sejmie. Rodacy są już chyba też zmęczeni politykami Koalicji Obywatelskiej, bo ta uzyskała wynik 19,2 proc. Z wynikiem 16,9 proc. goni ją nowa gwiazda na politycznej scenie – Szymon Hołownia

W badaniu IBRiS połowa badanych zadeklarowała, że weźmie udział w wyborach parlamentarnych. Czy czeka nas wielki reset sceny politycznej? Jedno jest pewne – Jarosław Kaczyński i ekipa dobrej zmiany nie ma wiele czasu, by odrobić straty.

Źródło: IBRiS

jasnowidz jackowski straszna wizja gospodarka wszystko runie w wakacje koronawirus morawiecki

STRASZNA wizja Jackowskiego. „To będzie KOSZMAR, wszystko wydarzy się w …”

materace 80x160 ranking rodzaje jaki kupić dla dziecka ikea jysk lateksowy kokos

Materace 80×160 – jakie rodzaje mamy do wyboru?