w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Jarosław Kaczyński ujawnił, kto będzie jego następcą. Decyzja już podjęta

Prezes PiS co prawda jeszcze nie wybiera się na polityczną emeryturę, bo ma wielkie plany na kraj. Myśli już jednak o tym, komu pozostawić partię.

kaczyński na prezydenta

Jarosław Kaczyński nie tak dawno przedstawił wielki plan dla Polski na kolejne lata (Polski Ład). Wzbudza on ogromne kontrowersje. Jednocześnie prezes PiS rozważa, komu po odejściu na polityczną emeryturę oddać fotel lidera ugrupowania. Wszystko właśnie stało się jasne.

Kaczyński odejdzie na polityczną emeryturę? Jest nazwisko następcy

Prezes PiS to osoba wiekowa, nie dziwi więc fakt, ze rozważa już, komu oddać stery w Prawie i Sprawiedliwości. Giełda nazwisk ruszyła, ale ławka okazała się krótka. Kogo namaścił Kaczyński na swojego następcę i kogo widzi w fotelu prezesa PiS? Decyzja została już podjęta i chyba nic się w tej kwestii nie zmieni.

Szef Prawa i Sprawiedliwości, niczym imperator znany nam z Gwiezdnych Wojen, długo szukał swojego następcy. I znalazł. W dodatku bardzo ciepło się o nim wypowiada w mediach. Emerytura prezesa PiS zbliża się nieuchronnie, bo Jarosław Kaczyński to już senior z krwi i kości. Jest też chyba politycznie spełnionym człowiekiem.

Kiedy Kaczyński odda władzę i fotel prezesa? Raczej nie tak prędko, bo chce jeszcze wygrać kolejną, trzecią kadencję. Jest to teraz jego cel numer jeden. Nie wiadomo jednak, czy jego zdrowie mu na to pozwoli, aby wziąć czynny udział w kampanii wyborczej w 2023 r.

Warto przy okazji przypomnieć, że nie tak dawno europoseł PiS Ryszard Czarnecki ujawnił, że Kaczyński rządzić będzie do 90-tki.

Wybór nowego szefa PiS jak konklawe. „Wszystko jest w rękach Boga, jest z czego wybierać”

Jeśli szef PiS wygra wewnętrzne wybory w partii i zostanie ponownie wybrany na lidera PiS, będzie to już jego ostatnia kadencja w tej roli. Potem stery ma objąć nikt inny, jak Mateusz Morawiecki, czyli urzędujący premier.

Kaczyński mówi o nim w niezwykle zaskakująco słodkich słowach. Jego zdaniem premier Morawiecki to człowiek o niezwykłej sprawności fizycznej i intelektualnej. Wie dlatego, że będzie „dobrym szefem partii, w której jest od dawna„. Przekonanie prezesa o wielkości Morawieckiego jest ogromne.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości jest pełen podziwu dla Morawieckiego, który potrafi wzbudzać w narodzie wielkie emocje. Ma też dar skutecznego rozmawiania z innymi i ustalania kompromisów. Jak twierdzi Kaczyński, Morawiecki „należy do ludzi, którzy naprawdę zwracają uwagę przede wszystkim na kwestie merytoryczne„.

„Jasno świeci gwiazda obecnego premiera”

Zdaniem lidera Zjednoczonej Prawicy wciąż „jest z czego wybierać, wszystko w rękach Boga”. To oznacza, że choć nazwiska krążą różne, to w głowie prezesa i tak krąży chyba tylko jedno. Co ciekawe, nie każdy Morawieckiego w partii lubi i nie każdy widzi go w roli szefa.

POLECAMY:
Dominik Tarczyński: „Jarosław Kaczyński jest arcymistrzem polityki”

Będę dyskretny, ale na pewno na horyzoncie naszej partii, polityki czy horyzoncie europejskim jasno świeci gwiazda obecnego premier – powiedział Jarosław Kaczyński w rozmowie z Polsat News.

Źródło: Polsat News

dorota gardias rak piersi choroba instagram

Przerażające wyznanie Doroty Gardias o chorobie. „Nie miałam świadomości”

zmiany w 500 plus wnioski zus bezgotówkowo wypłata świadczenia 2021 2022

Rząd ogłosił wielkie zmiany w 500 plus. Czy to oznacza utratę świadczenia?