w ,

Posłanka Platformy Obywatelskiej w szpitalu! Jest po operacji. Pokazała zdjęcie z sali

Posłanka PO zamieściła w sieci zdjęcie wykonane w szpitalnej sali. Była sportsmenka przeszła operację. Nie ujawniła jednak, dlaczego znalazła się w placówce.

jagna marczułajtis walczak szpital operacja

Dawno temu 43-letnia posłanka Platformy Obywatelskiej była reprezentantką w trakcie igrzysk olimpijskich. Dziś jej stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Obecnie przebywa w szpitalu po przebytej operacji. Pokazała zdjęcie z sali i napisała do wszystkich kilka słów.

Posłanka PO w szpitalu. Przeszła operację, pokazała zdjęcie

Posłanka Platformy Obywatelskiej z 10-letnim stażem trafiła do szpitala, gdzie została poddana operacji. Przeceniła też swoje siły, bo nie spodziewała się, że będzie musiała zostać w placówce dłużej, niż pierwotnie zakładała.

Poinformoła również, że dzięki tabletowi może przebywając w szpitalnym łóżku pracować i brać udział w głosowaniach. Nie wiadomo oficjalnie, jaka jest przyczyna pobytu w placówce oraz co było powodem konieczności wykonania zabiegu. Pod fotografią wykonaną w czasie leżenia w szpitalnym łóżku czytamy:

Bądź silna. Czekamy na Ciebie – napisała pod zdjęciem partyjna koleżanka Marzeka Okła-Drewnowicz. – Życzę Pani szybkiego powrotu do zdrowia, proszę o siebie dbać, słuchać się lekarzy, nie grymasić i brać leki. Polska i Polacy czekają na Panią – dodał otuchy jeden z internautów.

Jagna Marczułajtis. Kariera

Jagna Marczułajtis (drugie nazwisko Walczak) urodziła się w 1978 roku w Zakopanem. Sport od zawsze był jej pasją, szczególnie snowboard. Czternaście razy zdobyła złoty medal i była mistrzynią Polski. Była uczestniczką olimpiad w Nagano czy Salt Lake City.

Jest absolwentką AWF w Krakowie. Po zakończeniu kariery sportowej zajęła się polityką. Wstąpiła do Platformy Obywatelskiej w 2010 roku. W wyborach w 2015 r. nie udało jej się ponownie dostać do Sejmu.

Obecnie jest posłanką, ponieważ przejeła mandat po Rafale Trzaskowskim, gdy ten wygrał wybory prezydenckie i został włodarzem stolicy. Dwukrotnie zamężna, ma trójkę dzieci.

abonament rtv kontrolerzy poczta polska kary mandat 2021 stawki kto zwolniony

Urząd Skarbowy wkrótce zapuka do wszystkich po pieniądze. Nie będzie taryfy ulgowej

omiron u dzieci objawy leczenie

Dramat w szpitalach! Mocno rośnie liczba zakażeń u dzieci. „Przelewają się przez ręce…”