w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF OMGOMG

Wróżka Cesaria o inflacji, Kaczyńskim, Omikronie i wojnie z Rosją. Co nas czeka w lutym?

Co czeka nas w lutym? Gdzie podzieje się Jarosław Kaczyński? Co stanie się z drożyzną w sklepach i czy będzie wojna z Rosją? Z odpowiedzią przychodzą Tarot i numerologia.

luty 2022 wróżka tarot horoskop
Co dalej będzie z drożyzną w sklepach i czy czeka nas wojna z Rosją? Nie w każdym temacie ma dla Polaków dobre wieści. Fot. Wróżka Cesaria

Co czeka Polaków w lutym i czy jest się czego bać? Czy koronawirus odpuści? Co będą robić Jarosław Kaczyński i premier Morawiecki? Wróżka Cesaria zajrzała w karty Tarota i przeprowadziła specjalnie dla nas analizę numerologiczną, aby odpowiedzieć na pytania rozgrzewające Polaków do czerwoności.

Jaki będzie luty? Inflacja będzie zjadała nam pieniądze

Do sprawdzenia tego, co wydarzy się w lutym, posłużyły wróżce Cesarii karty Tarota i numerologia. Zrobiła to specjalnie dla czytelników naszego portalu. Co dalej będzie z drożyzną w sklepach i czy czeka nas wojna z Rosją? Nie w każdym temacie ma dla Polaków dobre wieści.

Na podstawie analizy numerologicznej i prognoz z kart Tarota wróżka wywnioskowała, że mimo, iż pozornie będzie się mówiło, że politycy opanowują inflację, to jednak będzie się ona jeszcze bardziej pogłębiać. Galopująca inflacja i rosnące ceny produktów i usług skutecznie zahamują rozwój gospodarki, ale na szczęście nie potrwa to aż tak długo, jak myślimy.

Będziemy informowani o tym, że ceny za podstawowe produkty obniżają się, ale niestety Polacy tego wyraźnie nie odczują. Ceny paliwa minimalnie spadną i wyłącznie na tym produkcie dostrzeżemy poprawę finansów. Ta pozytywna niespodzianka nie przełoży się jednak na ceny żywności, na co Polacy bardzo liczą – stwierdziła wróżka.

Ceny prądu i gazu pozostaną w lutym na tym samym poziomie, na jakim są po podwyżce styczniowej. Kolejna podwyżka na szczęście szybko nie nastąpi. W tym zakresie najbardziej potrzebujący obywatele będą mogli liczyć na pewne wsparcie finansowe. Dzięki temu niektórzy obywatele łatwiej odnajdą się w nowej, trudniejszej rzeczywistości finansowej.

Niebezpiecznie i nerwowo przy granicy. Kaczyński odsunie się w cień

Widzę w kartach Tarota, że w lutym 2022 roku będzie niebezpiecznie i nerwowo w rejonie wschodniej granicy Polski. Sytuacja mimo wszystko będzie stabilna. Będziemy każdego dnia informowani przez media o rosnącym napięciu w tej części kraju, ale nie grozi nam większe niebezpieczeństwo – przyznaje Cesaria.

Polacy mogą zatem póki co spać spokojnie, w lutym nie ma co obawiać się żadnych działań militarnych, które by miały pogłębiać nasz niepokój.

Jeśli chodzi o krajową politykę, rząd niespodziewanie ma rozpocząć prace nad jakąś ważną ustawą. Ma to być dla Polaków wielkie zaskoczenie, bo wcześniej rząd nie dawał żadnych sygnałów wskazujących na te konkretne zmiany w prawie. W tym temacie pozostaje czekać na rozwój wydarzeń.

Zdaniem wróżki prezes PiS, Jarosław Kaczyński, w lutym będzie o wiele mniej aktywny i pozostanie w cieniu swojej partii. W drugiej połowie miesiąca w mediach może wybuchnąć kolejna, choć niewielka afera w obozie władzy.

Kolejna afera w rządzie i aktywność Morawieckiego

Choć oczy polityków i mediów skierowane są teraz na wschodnią cześć Europy, to w lutym okaże się, że premier Mateusz Morawiecki wyjedzie w delegację do jednego z krajów Europy Zachodniej, chcąc lepiej zadbać o polskie stosunki z krajami Unii Europejskiej.

– Podejmowane będą ważne decyzje, które mimo wszystko Polacy przyjmą dość nieufnie – przestrzega wróżka Cesaria.

Jeśli chodzi o epidemię koronawirusa, wciąż przybywać będzie nowych zakażeń, ale ich ogólna liczba nie będzie drastycznie rosła względem stycznia 2022 roku. Wróżka radzi Polakom, aby w lutym starali się jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie i zachęca do przestrzegania zaleceń sanitarnych.

omiron u dzieci objawy leczenie

Dramat w szpitalach! Mocno rośnie liczba zakażeń u dzieci. „Przelewają się przez ręce…”

Nie żyje znana polska modelka. Miała zaledwie 31 lat. Przyczyny śmierci są…