w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Wałęsa ma pomysł na Putina. Apeluje o atak na Moskwę. „Dzisiaj jest taka technika. To można wykonać”

– Jeżeli zaatakuje Kijów, to musi być odpowiedź. Atak na Moskwę! Nie można mu pozwolić – pisał Lech Wałęsa jeszcze w lutym. Dziś ma jeszcze bardziej drastyczne pomysły.

lech wałęsa zszokował fanów będzie pomagać PiS i kaczyńskiemu
Był prezydent postanowił działać ponad podziałami. Fot. YouTube / Onet (screen)

Lech Wałęsa, były prezydent Polski, ujawnił swój wielki plan obalenia dyktatora z Rosji – Władimira Putina. Jego pomysły są jednak wyjątkowe. Czy rząd z nich skorzysta, czy też narrację podchwyci za moment prokremlowska propaganda?

Lech Wałęsa o Putinie. „Szanowałem, ale posunął się za daleko”

Szanowałem Putina. Natomiast posunął się za daleko i przeszarżował. Nie wolno się cofnąć. Nie można mu pozwolić, bo każdy kolejny jego atak będzie jeszcze gorszy. Cały świat musi się zmobilizować i nie pozwolić na uderzenie na Ukrainę – pisał jeszcze w lutym były prezydent Polski.

Jeżeli zaatakuje Kijów, to musi być odpowiedź. Atak na Moskwę! Nie można mu pozwolić. (…) Polska powinna zrobić wszystko, nawet werbować ochotników, bo to interes nasz wspólny. Nie wolno ustąpić. Wszystkie siły jakie mamy należy poświęcić – stwierdził były prezydent.

Wałęsa wprost radzi obywatelom Ukrainy, by zadali ostateczny cios w samo serce Rosji. Można przypuszczać, że lada moment jego plany zostaną ujawnione na antenach telewizyjnych stacji i w proputinowskich gazetach.

Byc może przedstawiciele rządu powinni oficjalnie odciąć się od tych słów i stwierdzeń. Taka wypowiedź może być dla Polski niebezpieczna i może zostać na Kremlu potraktowana jak nawoływanie do ataku terrorystycznego. Wałęsa już w lutym tego roku proponował, by przeprowadzić atak na Moskwę.

Były prezydent ma prosty plan. To zamach samobójczy

Mimo wszystko uspokajamy. Wałęsa powiedział, co by zrobił, gdyby był na fotelu prezydenta walczącej Ukrainy. Jego zdaniem najlepsza możliwość to atak na Moskwę. Jest jednak jeden szczegół. Należy zwerbować chętnego, który wysadzi się pod pałacem Putina i zrobi porządek.

Jego plan jest bardzo prosty. Należy zameldować się w mieszkaniu blisko Kremla i użyć odpowiednich rozwiązań technologicznych, które są rzekomo powszechnie dostępne na całym świecie.

Gdybym ja decydował w Ukrainie, to ja bym to zastosował. Ja lubię grać na polu przeciwnika. Jeśli on mnie niszczy, to ja niszczę jego. (…) Dzisiaj jest taka technologia, że można zameldować się w mieszkaniu obok Kremla i Kreml zniszczyć. Dzisiaj jest taka technika. To można wykonać, tylko nie z Kijowa, trzeba się trochę bliżej przesunąć. Różni samobójcy się poświęcają i robią porządek – stwierdził Wałęsa w trakcie rozmowy z „Fakt LIVE„.

Ukraina walczy już ponad miesiąc i choć dobrze sobie radzi, do sukcesu nadal jest daleko. Być może jednak znajdzie się jakiś śmiałek, który poczyta Wałęsę i zdecyduje się na ostateczne rozwiązanie? Kto wie.

papież franciszek choroba

Złe wieści z Watykanu. Papież Franciszek jest chory. „Dolegliwość, którą kiedyś nazywano…”

burger hambuger różnice

Czym różni się burger od hamburgera? Mało kto wie, jak ogromna jest różnica