w ,

Nie żyje piosenkarz i uczestnik programu „Idol”. Miał zaledwie 41 lat. „Prosimy wszystkich…”

Szkocki piosenkarz, uczestnik brytyjskiej edycji programu rozrywkowego „Idol” nie żyje. O jego śmierci poinformowała rodzina, która prosi o uszanowanie prywatności.

eligiusz grabowski nie żyje

Szkocki wokalista Darius Danesh nie żyje. Sławę zdobył po tym, jak wziął udział w brytyjskiej edycji programu „Idol”. Wokalista zmarł tragicznie w bardzo młodym wieku, miał zaledwie 41 lat. Został znaleziony martwy we własnym łóżku.

Darius Campbell Danesh nie żyje. Wokalista miał 41 lat

Wokalistę znaleziono w jego domu 11 sierpnia. Mieszkał w mieście Rochester w Stanach Zjednoczonych (stan Minnesota). Zgon znalezionego leżącego w łóżku artysty potwierdziły służby, które pojawiły się na miejscu dość szybko. Póki co przyczyny zgonu nie zostały ujawnione, ale zapowiedziano sekcję zwłok.

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Dariusa Campbella Danesha. Darius został znaleziony w swoim łóżku. Prosimy wszystkich o uszanowanie naszej prywatności w czasie, gdy będziemy opłakiwać tragiczną śmierć naszego brata i syna – napisała rodzina w oficjalnym komunikacie.

Kariera piosenkarza zaczęła się dla Danesha z początkiem XXI wieku, kiedy pojawił się on na scenie programu rozrywkowego „Idol” (edycja brytyjska). Ostatecznie zajął w nim trzecie miejsce. Wcześniej widownia miała okazję poznać go w innych tego typu programach telewizyjnych, gdzie ludzie mają okazję pokazać swoje wokalne umiejętności.

Udział w produkcjach rozrywkowych otworzył szeroko drzwi do kariery wokalisty. Ostatecznie na listach przebojów w Wielkiej Brytanii znalazło się aż pięć piosenek Dariusa Danesha. Najbardziej znanym utworem był „Colourblind„. Był to po jego albumie „Dive In” jeden z najlepiej sprzedających się singlów w tym kraju.

emerytury rocznik 1953 ponowne przeliczenie zus bieda głodowe świadczenia

Rząd jesienią rozda duże pieniądze Polakom. Nie trzeba będzie składać żadnych wniosków

natasza urbańska uzależnienie telefon rozstanie wzrost ślub partner mąż ile ma lat piosenki

Natasza Urbańska zdobyła się na odwagę. Przyznaje: „Jestem uzależniona”