w

Przewodów. Jasnowidz Jackowski przerażony: „Od wielu miesięcy mówiłem Państwu…”

Jeśli Polska potwierdzi, że rakiety trafiły również w jej terytorium, będzie to kolejna eskalacja ze strony Rosji. Dziś dwie rakiety uderzyły w polską miejscowość.

przewodów lubelskie rakiety jackowski

Rosyjskie rakiety prawdopodobnie spadły na terytorium Polski i zabiły dwie osoby – podała agencja informacyjna AP, która z kolei otrzymała te informacje od źródła w amerykańskim wywiadzie. Do zdarzenia doszło dziś popołudniu we wsi Przewodów w powiecie hrubieszowskim w województwie lubelskim.

Przewodów. Krzysztof Jackowski wszystko przewidział?

Od wielu miesięcy mówię państwu o południowo-wschodniej części Polski, że ludzie będą opuszczać te tereny. Mówiłem państwu konsekwentnie, że w mojej wizji nie ma poczucia, że w Polsce może wybuchnąć wojna. Ale nie oznacza to, że Polska może włączyć się z różnych przyczyn do tej wojny – powiedział jasnowidz.

Tym razem poczujemy powiew wojny na własnych plecach. Miejmy nadzieję, że tu nie będzie realnej wojny, takiej fizycznej, ale konsekwencje będą – powiedział dziś krótko po zdarzeniu w Przewodowie polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Wkraczamy w trzeci etap mojej wizji, która dzieje się od kilku lat. Mieliśmy zarazę, a krótko po tym mamy wojnę. Jest wojna. Mówię od wielu miesięcy, czuję, że ludzie będą się przemieszczać. Południowo-wschodnia część Polski, ci ludzie, będą opuszczali na jakiś czas swoje miejsca zamieszkania. Jednocześnie nic tam się nie będzie specjalnie działo – podsumował wizjoner.

Cała audycja do obejrzenia poniżej.

przewodów lubelskie rakiety

Pierwsze nagrania i zdjęcia z Przewodowa (woj. lubelskie). To tu spadły rosyjskie rakiety

nato artykuł 5 groźby

Art. 4 NATO. Co to jest, na czym polega i co oznacza jego uruchomienie?