w , ,

PŁACZĘPŁACZĘ

Justyna Kowalczyk żegna męża na Facebooku. Napisała tylko dwa smutne słowa

Kacper Tekieli nie żyje. 38-letni mąż polskiej biegaczki Justyny Kowalczyk zginął w Szwajcarii, gdzie przebywali wspólnie razem z dzieckiem.

kacper tekieli instagram
Fot. Instagram / @justyna.kowalczyk.tekieli

Ogromna tragedia dotknęła polską biegaczkę narciarską i mistrzynię Justynę Kowalczyk. Dziś w wieku 38 lat zginął w tragicznych okolicznościach jej mąż Kacper Tekieli. Do zdarzenia doszło podczas pobytu pary w Szwajcarii.

Kacper Tekieli nie żyje

Jeden z najlepszych polskich wspinaczy i życiowy partner polskiej mistrzyni Justyny Kowalczyk zginął w Alpach Szwajcarskich. Gdy zginął, robił to, co kochał. Realizował wyjątkowo ambitny plan w ramach projektu górskiego, do którego długo się przygotowywał.

Tekieli miał 38 lat. Jak donoszą media, mężczyzna spadł z lawiną na północną ścianę jednego z czterotysięczników. Pragnął spełnić marzenie i zdobyć szczyty wszystkich 82 gór. Życie odebrała mu Jungfrau (4158 m n.p.m.). To właśnie tam stracił swoje młode życie. Justyna Kowalczyk odniosła się do tragicznego zdarzenia na Facebooku pisząc tylko dwa słowa.

To o nim nie tak dawno pisały wszystkie media, gdy samotnie i bez użycia liny przeszedł północno-wschodnią ścianę alpejskiego Eigeru. Nie należał jednak do wybitnie medialnych postaci i realizował swoją pasję w ciszy. Mimo to należał do światowej czołówki alpinizmu.

Tekieli poślubił Justynę Kowalczyk w 2020 r. Mieli wspólną pasję i realizowali się nie tylko w górach, ale też rodzinnie. Po roku od ślubu urodził się ich syn Hugo Tekieli. Instagram alpinisty powoli zapełnia się kondolencjami zszokowanych fanów.

tusk morawiecki pinokio protest plac zamkowy

Morawiecki nie wytrzymał. Padły ostre słowa. „Oszust”. „Gdzie Twoja wiarygodność, chłopie?”

fortnite bambik co to znaczy

Bambik. Co to znaczy i dlaczego Donald Tusk nazwał tak premiera Morawieckiego?