w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Już wiemy, gdzie był Kaczyński podczas marszu Tuska. Nikt się tego nie spodziewał

Podczas niewątpliwie udanego marszu Donalda Tuska wszyscy zastanawiali się, gdzie w tym czasie przebywał prezes Prawa i Sprawiedliwości. Sprawa się właśnie wyjaśniła.

marsz 4 czerwca kaczyński
Fot. Twitter

Marsz 4 czerwca organizowany przez lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska bez wątpienia był sukcesem frekwencyjnym. Wszystko poszło po jego myśli, a sam Tusk nie kryje swojego zadowolenia. Politycy opozycji i dziennikarze zastanawiali się jednak, gdzie w tym czasie był Jarosław Kaczyński. Już to wiemy.

Marsz 4 czerwca. Gdzie był tego dnia prezes PiS?

Warszawski ratusz twierdzi, że podczas marszu Tuska przez ulice miasta przeszło nawet pół miliona ludzi. Są też tacy, którzy próbują zaniżyć tę wartość nawet do poziomu 100 tys. Co by nie mówić, osób było dużo więcej, niż się spodziewały obie strony politycznego sportu.

W cieniu tej walki na liczby próbowano ustalić, gdzie przebywał podczas tego wydarzenia prezes Prawa i Sprawiedliwości i jak spędził minioną niedzielę. Miejsce jego pobytu w minioną niedzielę ustalili dziennikarze „Faktu„. Jest zaskoczenie.

Jak wiadomo, marsz opozycji szedł między innymi przez plac na Rozdrożu, a dalej na plac Trzech Krzyży. Stamtąd już prosta droga na Krakowskie Przedmieście w kierunku placu Zamkowego. Tak się stało, że trasa marszu Donalda Tuska pokrywała się z trasą, którą tego dnia pokonywał prezes PiS.

Prezes PiS pojawił się w pobliżu manifestacji

Polityk nie tyle nie uciekł z Warszawy przed marszem, ale nawet pojawił się bardzo blisko niego. Jak ustalili dziennikarze, Jarosław Kaczyński wyjątkowo w tym dniu nie skorzystał z nabożeństwa w kościele na Żoliborzu, gdzie ma wyjątkowo blisko od swojego domu.

W minioną niedzielę wybrał się na mszę do kościoła św. Benona na Nowym Mieście. To bardzo blisko warszawskiej starówki. Gdy manifestacja się rozpoczynała, Jarosław Kaczyński był bardzo blisko!

Jak czytamy z kolei na stronie „Wirtualnej Polski„, Kaczyński mógł wybrać ten kościół, bo nie jest on zbyt widoczny na pierwszy rzut oka. Zdarza się też go regularnie pomijać turystom. Nic dziwnego, bo świątynia mieści się w bocznej uliczki, w którą wchodzi się od strony Nowego Miasta. Ciężko dostrzec to miejsce, bo jest zasłonięte przez okoliczne kamienice.

lubin pijany kierowca

Pijana rowerzystka wjechała w wózek z dwuletnim dzieckiem. Została zatrzymana

ukraińska kontrofensywa mapa

Zełenski mówi otwarcie. Nazywa Rosję bestią. „Duża liczba żołnierzy zginie”