w

Małgorzata Kidawa-Błońska z Platformy Obywatelskiej wpadła w szał: „Mam dość!”

Małgorzata Kidawa-Błońska w ostrych słowach dziś zaprezentowała się elektoratowi na Twitterze. Czy za rosnącymi nerwami stoją coraz bardziej spadające notowania kandydatki?

małgorzata kidawa błońska śmieszne memy wybory prezydenckie platforma sondaż
Fot. YouTube / Telewizja Republika

Małgorzata Kidawa-Błońska w ostrych słowach dziś zaprezentowała się elektoratowi na Twitterze. Czy to możliwe, że za rosnącymi nerwami stoją coraz bardziej spadające notowania kandydatki?

Małgorzata Kidawa-Błońska wpadła w szał

Jarosław Kaczyński i cała jego ekipa znalazła się dziś pod ostrym ostrzałem ze strony kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP. Opozycja aktualnie stara się robić wszystko, by nie dopuścić do wyborów prezydenckich w maju. Małgorzata Kidawa-Błońska również zmierza się z prawdziwym problemem, bo jej notowania lecą na łeb na szyję.

Mam dość waszych wyborów w epidemii, waszej żądzy władzy – oświadczyła w piątek kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska. – Pokazuję dziś upokarzanych przez was ludzi, zapomnianych w DPS-ach, kobiety tęskniące za dziećmi, młodych zagubionych w waszym chaosie – dodała.

Nie może być tak, że w demokratycznym państwie wybory przeprowadza nie Państwowa Komisja Wyborcza, tylko Poczta Polska – dodała zdenerwowana kandydatka Platformy Obywatelskiej do najważniejszego urzędu w państwie.

Podkreśliła, że Koalicja Obywatelska na pewno będzie walczyć o to, aby nadchodzące wybory nie odbyły się w maju.

Fatalne notowania Kidawy-Błońskiej w sondażach

Jeszcze w piątek w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita” Małgorzata Kidawa-Błońska oświadczyła jednoznacznie, że nie do przyjęcia jest według niej pomysł przeprowadzania wyborów w formie korespondencyjnej w ostatnim miesiącu wakacji.

Termin sierpniowy, z dobrze przygotowanymi wyborami korespondencyjnymi, tak, aby nie budziły wątpliwości, jest dla mnie do przyjęcia. Ale to nie może być usługa pocztowa, a prawdziwe wybory korespondencyjne – przekonywała w wywiadzie.

Jak się jednak wydaje, kandydatka PO ma inne zmartwienie. Andrzej Duda cieszy się obecnie największym poparciem i wszystko wskazuje na to, że zwyciężyłby już w pierwszej turze z wynikiem na poziomie 59%.

Ona uzyskałaby w nich najgorszy rezultat, bo zaledwie 4%. Jak widać kryzys związany z koronawirusem nie służy opozycji.

Źródło: Twitter, wPolityce

tomasz grodzki orędzie senat wybory prezydenckie 2020

Grodzki wygłosi kolejne orędzie. Będzie mówił o wyborach

ssangyong korando olx cena spalanie 2020 otomoto

Ssangyong Korando. Stylowo, dynamicznie i wszechstronnie!