w ,

Jasnowidz Jackowski miał rację! Rezygnacja Kidawy i możliwa dymisja rządu

Jasnowidz Jackowski postanowił przypomnieć swoje wcześniejsze wizje dotyczące bieżącej polityki. Okazało się, że znowu mu się udało!

jackowski 2020 najnowsze wizje kidawa koniec pis dymisja rządu unia europejska
Fot. YouTube / Jasnowidz Jackowski; Kidawa2020.pl

Jasnowidz Jackowski postanowił przypomnieć swoje wcześniejsze wizje dotyczące bieżącej polityki. Okazało się, że znowu mu się udało! Przewidział rezygnację Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z wyścigu o fotel prezydenta Polski.

Jasnowidz Jackowski o Kidawie-Błońskiej: „Stało się to!”

Chciałem przypomnieć o mojej przepowiedni z marca, kiedy mówiłem na temat szans kandydatów w wyborach prezydenckich. Oczywiście te wybory przeciągnięto w czasie, do tych wyborów nie doszło. Ale powiedziałem na temat pani Kidawy-Błońskiej ciekawą rzecz. Powiedziałem, że w całym tym wyścigu wyborczym może coś być nieprzyjemnego dla niej przez jakiegoś mężczyznę. Jakieś wewnętrzne przepychanki w Koalicji obywatelskiej mogą zdetronizować ją jako kandydatkę. Stało się to – powiedział Jasnowidz Jackowski.

Mówiłem to w czasie, kiedy właściwie wszystkie kandydatury były już jasne, podane i nic nie wskazywało na to, by ktoś był przez kogoś innego wymieniony. Tak się stało, została wymieniona i były przepychanki w Koalicji Obywatelskiej. Ta wizja się w pełni potwierdziła! – dokończył jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz o rządzie PiS: „Nie dotrwa do końca kadencji”

Odczuwam jedną, dziwną rzecz. Ona mnie trochę niepokoi. Otóż odczuwam to, że ten rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji. Ja to już w poprzednich audycjach wspominałem, ale nie umiem powiedzieć, dlaczego tak będzie – przyznał Krzysztof Jackowski. Tak czy inaczej może dojść do przedwczesnych wyborów.

Skupiając się na obecnej sytuacji cały czas nachodzi mnie silne poczucie, ono jest takie że samo mi się narzuca. (…) Ja nie poczułem w tej wizji, że nie będzie pierwszych wyborów, że data wyborów będzie opóźniona. To nie. Widziałem tylko to, że pani Kidawa-Błońska może zostać odepchnięta i za nią będzie kandydował mężczyzna. Zobaczcie, ile się rzeczy stało, które spowodowały, że ten los Kidawy-Błońskiej tak a nie inaczej się potoczył. Dlatego tego już w wizji nie zobaczyłem, często czuje się posmak, natomiast nie rozumie się powodów. Dlatego pewne rzeczy wyglądają czasem nielogicznie – skomentował proces jasnowidzenia Krzysztof Jackowski.

„Rząd poda się do dymisji, sytuacja w Polsce będzie fatalna”

Ja mam wrażenie, że nagle PiS zniknie. Ja bym się nie zdziwił, jak to się stanie w tym roku. Ten rząd doprowadzi do sytuacji do pewnego momentu i urwie się. Ten rząd się prawdopodobnie poda do dymisji. Powód? Być może będzie to w jakiś sposób ewakuacji. Sytuacja w naszym kraju będzie wtedy fatalna. Dlatego jeśli nawet nie poda się do dymisji, nastąpią poważne perturbacje – kontynuował jasnowidz Jackowski.

Wiem że mówię rzeczy nieprawdopodobne, długo się nad tym zastanawiałem czy Wam to powiedzieć. Nie wiem czy to się stanie w tym roku, ale to prawdopodobne. Może w przyszłym. Polską będzie zarządzać coś spoza kraju. To się stanie. Rząd albo będzie mniejszościowy, albo się ewakuuje, raczej porzuci rządzenie. Dlatego może powstać rząd bez wyborów, a macki będą sięgać poza kraj. Rzecz niebywała – zakończył swoją dramatyczną wizję jasnowidz.

Jasnowidz Jackowski o Unii Europejskiej: „Demontaż, który potrwa 3 lub 3 i pół roku”

Jest to przemyślany demontaż Unii Europejskiej. On dobiegnie końca, dowiemy się o tym, że przestaje istnieć. To będzie taki proces, gdzie Unia z powodu tej pandemii, która się będzie przedłużała w nieskończoność… państwa będą balansować przepisami. Gospodarczo i finansowo Unia Europejska się rozpada – stwierdził Jackowski.

Źródło: Krzysztof Jackowski YouTube

andrzej sośnierz łukasz szumowski 150 tys. zarażonych koronawirus

Andrzej Sośnierz: „W Polsce jest nawet 150 tys. osób zakażonych koronawirusem”

bezdomne zwierzęta radny wieliczka skandaliczna wypowiedź program pomocy

„Bezdomne zwierzęta trzeba utylizować!”. Skandaliczne słowa radnego