w ,

Kim jest Mikołaj Cieśla, uczestnik programu Love Island 2?

Kim jest Mikołaj Cieśla? To jeden z uczestników nowego programu Love Island 2. Co o nim wiemy?

kim jest mikołaj cieśla love island 2 wyspa miłości sezon edycja uczestnicy polsat
Fot. Instagram / Love Island

Kim jest Mikołaj Cieśla? To jeden z uczestników nowego programu „Love Island 2. Wyspa miłości” emitowanego na antenie Polsatu od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22.

Mikołaj Cieśla – kim jest?

Mikołaj Cieśla to 26-letni sportowiec, który pochodzi Leszna. Jak sam twierdzi, w swoim życiu wytrwale dąży do wyznaczonych sobie celów. Przyznaje się jednak do słabości. Do kogo? Do niebieskookich blondynek.

POLECAMY:
Filip Gurłacz – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Ma wiele zainteresowań, ale najbardziej kręcą go motoryzacja oraz sport. Mikołaj Cieśla jest człowiekiem z osiągnięciami. Zdobył między innymi tytuł mistrza Europy w futbolu amerykańskim. Poza blondynkami z niebieskimi oczami jest ogromnym miłośnikiem zwierząt. Dlatego, jak twierdzi, boli go cierpienie zwierząt i nie potrafi wobec tego faktu przejść obojętnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🏝 ☑ Imię: Mikołaj ☑ Wiek: 26 lat ☑ Największa miłość: zwierzątka 🐹🐱 #loveislandwyspamilosci #loveisland2020 #boy

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Mikołaj z Love Island 2. Wyspa miłości. Drugi sezon

Program skradł serca widzów jesienią ubiegłego roku. Dlatego twórcy postanowili zrobić drugą edycję. Zasady programu nie zmieniły się. W pierwszym odcinku „Love Island. Wyspa miłości” drugiej serii ponownie zobaczymy 10 młodych, atrakcyjnych i wysportowanych singli

Przedział wieku to od 18 do 35 lat. Na ekranach telewizorów oglądać będziemy pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn. Dlatego to właśnie w tym programie pragną znaleźć romans lub prawdziwą miłość na całe życie. Niektórzy jednak przyszli tam zapewne tylko dla przygody.

Program emitowany będzie przez okres 6. W luksusowej willi pojawiać się będą kolejni uczestnicy, co zapewne wzbudzi wiele razy emocje i zamieszanie.

Love Island druga edycja. Czego nie mogą uczestnicy?

Uczestnicy programu przede wszystkim na wejściu zostaną pozbawieni telefonów i dostępu do internetu. Całe ich życie będzie się działo off line. Każdego dnia obserwować ich będzie 50 kamer, dlatego widzom nie powinno nic umknąć.

POLECAMY:
Janja Lesar - kim jest gwiazda "Tańca z gwiazdami"? Ujawniamy szczegóły

W finale o zwycięstwo powalczą tylko trzy pary. Wcześniej będą musiały zyskać sympatię widzów. Wygrana para nie będzie miała łatwo, dlatego, że stanie przed trudnym wyborem – pieniądze, czy miłość? Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych.

Źródło: Informacja prasowa, Instagram

niedziele handlowe 2020 2021 zakaz handlu w niedziele i święta przywrócenie handlu zapaść

Niedziele handlowe. Ponad połowa Polaków chce zniesienia zakazu handlu

margot atak kto to działacz lgbt michał queer areszt 3 tygodnie matka boska obraza uczuć religijnych

Margot w stroju Matki Boskiej. Jest doniesienie do prokuratury. „Zero tolerancji”