w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Odszkodowania za niepożądane skutki szczepień. Rząd podał kwoty

Do wypłaty odszkodowań będą kwalifikowani ci obywatele, którzy będą hospitalizowani nie krócej niż przez 14 dni od zaszczepienia.

odszkodowania działania niepożądane szczepionki na covid kwoty rekompensat leki przeciwhistaminowe

Odszkodowania za niepożądane skutki szczepionki przeciw COVID-19 będą wypłacane. Rząd właśnie ogłosił, kto je dostanie i jakie będą kryteria przyznawania rekompensat.

Odszkodowania za niepożądane skutki szczepień. Szok anafilaktyczny. Powikłania po szczepionce. gov.pl/szczepimysie

Do wypłaty odszkodowań będą kwalifikowani ci obywatele, którzy będą hospitalizowani nie krócej niż przez 14 dni od zaszczepienia. Pieniądze otrzymają również osoby, które doznają szoku anafilaktycznego. Rząd podał kwoty odszkodowań, które wyniosą pomiędzy 10 a 100 tys. zł.

Do tej pory w Polsce zaszczepiono prawie 300 tys. osób i zanotowano jedynie 37 przypadków niekorzystnych odczynów poszczepiennych. Minister Zdrowia Adam Niedzielski komentując sprawę odszkodowań stwierdził, że uprawnione do odszkodowania będą osoby wymagające hospitalizacji przez okres minimum dwóch tygodni.

Odszkodowania COVID-19. Rekompensaty za działania niepożądane szczepionki na COVID. Objawy wstrząsu anafilaktycznego

Rządowe plany przewidują tzw. szybką ścieżkę rekompensat za potencjalne działania niepożądane szczepionki na COVID-19 (wstrząs anafilaktyczny po szczepieniu). W kolejnych okresach rekompensaty obejmą prawdopodobnie również obowiązkowe szczepienia dla dzieci.

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk odniósł się do liczby takich osób w Polsce. Dotychczasowe odczyny poszczepienne to były głównie zaczerwienienia, ból w miejscu ukłucia i lekka temperatura. Wszystkie miały lekki charakter.

konferencja premiera nowe obostrzenia powrót do szkół klas 1-3 otwarcie galerii gastronomia kiedy otwarcie kiedy ogłoszą nowe obostrzenia luty 2021

Konferencja premiera. Powrót do szkół klas 1-3 i nowe obostrzenia

podatek handlowy 2021 sieci wielkopowierzchniowe drożyzna inflacja podwyżki w sklepach 500 plus

Nowy podatek uderzy nas po kieszeni. Od lutego horror w sklepach