w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Morawiecki apeluje do Polaków. „Będą to ostatnie takie święta”

Mateusz Morawiecki wystosował do Polaków apel w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym.

morawiecki święta wielkanocne wielkanoc obostrzenia godzina policyjna ostatnie takie święta
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera

Mateusz Morawiecki, premier, wystosował do Polaków apel w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym. Prosił o odpowiedzialność i spędzenie tego czasu tylko i wyłącznie w bardzo ograniczonym gronie rodzinnym.

Morawiecki: „Ostatnie takie święta”

– Dzięki Narodowemu Programowi Szczepień przeciw COVID-19 mamy dużą szansę, że będą to ostatnie takie święta – powiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu wystosował apel do Polaków, aby w tym roku ponownie spędzili ten świąteczny czas „odpowiedzialnie” i „w ograniczonym gronie rodzinnym„.

Apel pojawił się na oficjalnym kanale szefa rządu Zjednoczonej Prawicy na Facebooku. Zdaniem premiera Wielkanoc jest najlepszym symbolem zwycięstwa nad śmiercią. Okres ten z kolei daje nadzieję taką samą, jaką dają w tym trudnym czasie szczepionki

Mamy dużą szansę, że będą to ostatnie takie święta – napisał premier na Facebooku.

Konferencja premiera 30 marca. Nowy harmonogram szczepień

30 marca po godz. 15 odbędzie się specjalna konferencja z udziałem premiera. Polacy dowiedzą się z niej, jakie założenia będzie miał nowy harmonogram programu szczepień. Zgodnie z doniesieniami mediów rząd wprowadzi spore zmiany.

POLECAMY:
WHO zmieniła zdanie? "Maseczki mogą być źródłem infekcji". Nowe badania

Będziemy z panem premierem prezentować te zmiany, które spowodują, że system będzie prostszy, bardziej elastyczny, a w konsekwencji będzie można szczepić więcej osób i te szczepienia będą wykonywane szybciej – powiedział na antenie Radia ZET Michał Dworczyk z Kancelarii Premiera.

W pierwszym kwartale 2021 roku do Polski przywieziono już ponad 6 milionów szczepionek. W kwietniu ma do nas trafić kolejne 7 mln. Czy to oznacza przyspieszenie akcji szczepień?

adam niedzielski wywiad nigdy nie wrócimy do normalności tvn24

Minister Zdrowia się wygadał. Polacy wściekli! „Nigdy nie wrócimy do…”

krzysztof krawczyk nie żyje stan zdrowia koronawirus niepokojące informacje covid

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Miał 74 lata. Ostatnie słowa artysty przed śmiercią