w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Jarosław Kaczyński znalazł nową ofiarę. „Trzeba działać bardzo zdecydowanie”

Jarosław Kaczyński mimo sędziwego wieku pozostaje na fotelu szefa partii rządzącej i dobrze sobie radzi. Teraz szykuje nową wojnę…

jarosław kaczyński pis lgbt homoseksualiści walka
Fot. YouTube / Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński mimo sędziwego wieku pozostaje na fotelu szefa partii rządzącej i śmiało ustawia wszystkich po kątach. Nie tak dawno stwierdził, że premier Morawiecki jest premierem, bo taka jest wola szefa PiS. Teraz otwiera ponownie stary front walki z pewną grupą obywateli.

Jarosław Kaczyński znów atakuje. Znalazł nową ofiarę. „Póki my rządzimy…”

PiS wraz z głową i mózgiem partii, czyli Jarosławem Kaczyńskim, od wielu lat atakuje osoby ze środowiska LGBT. Ten temat jednak chyba się obywatelom znudził, bo prezes postanowił znaleźć nowego wroga. W jednym z ostatnich wywiadów, prosząc o głosowanie na PiS, zaatakował ponownie osoby nieheteronormatywne.

Póki my rządzimy, to nam niczego nikt nie narzuci. Ci wszyscy, którzy chcą żyć w świecie normalnym, w świecie, w którym kobieta jest kobietą, mężczyzna jest mężczyzną, i nikt nie mówi o kobiecie jako oosobie z macicą” – stwierdził wicepremier rządu Zjednoczonej Prawicy i jednocześnie szef PiS.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przypomniał przy okazji ostatnie ataki na obiekty sakralne w Polsce. Jego zdaniem to wszystko nowe normy narzucane przez Europę w ramach walki z tradycją i rodziną. Zdaniem szefa PiS Polacy są obecnie terroryzowani przez środowiska LGBT nazywając to światową propagandą.

„Trzeba wspierać naszą formację. My to gwarantujemy”

W dalszej części rozmowy Jarosław Kaczyński powiedział, że trzeba wspierać PiS, jeśli chcemy żyć w świecie, jaki do tej pory znamy. – My to gwarantujemy – zadeklarował prezes partii rządzącej. Później zaczął się temat przemocy domowej. Prezes przyznał, że jest zawiedziony postawą sądów w tym temacie.

POLECAMY:
Jarosław Kaczyński idzie na wojnę! „Zajmiemy się tym w końcu na poważnie”

Jeżeli chodzi o te sprawy, wyroki są skandalicznie wręcz łagodne. We wszystkich tych sprawach trzeba działać bardzo zdecydowanie, bardzo ostro. Twardo przestrzegać reguł – stwierdził lider Zjednoczonej Prawicy..

Prezes PiS ma wielką nadzieję, że znużeni narzucanymi regułami mieszkańcy Europy niebawem zmienią władze i wszystko wróci do normalności. Liczy na to, że prawicowe siły przejmą instytucje unijne.

500 plus koniec programu koronawirus likwidacja programu rodzina 500+

500 plus. 30 kwietnia to nieprzekraczalny termin! Można stracić świadczenie

zapalenie miesnia sercowego objawy pfizer szczepienie covid

62 przypadki zapalenia po szczepionce Pfizer? Ministerstwo bada sprawę