w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Jarosław Kaczyński znalazł nową ofiarę. “Trzeba działać bardzo zdecydowanie”

Jarosław Kaczyński mimo sędziwego wieku pozostaje na fotelu szefa partii rządzącej i dobrze sobie radzi. Teraz szykuje nową wojnę…

jarosław kaczyński pis lgbt homoseksualiści walka
Fot. YouTube / Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński mimo sędziwego wieku pozostaje na fotelu szefa partii rządzącej i śmiało ustawia wszystkich po kątach. Nie tak dawno stwierdził, że premier Morawiecki jest premierem, bo taka jest wola szefa PiS. Teraz otwiera ponownie stary front walki z pewną grupą obywateli.

Jarosław Kaczyński znów atakuje. Znalazł nową ofiarę. “Póki my rządzimy…”

PiS wraz z głową i mózgiem partii, czyli Jarosławem Kaczyńskim, od wielu lat atakuje osoby ze środowiska LGBT. Ten temat jednak chyba się obywatelom znudził, bo prezes postanowił znaleźć nowego wroga. W jednym z ostatnich wywiadów, prosząc o głosowanie na PiS, zaatakował ponownie osoby nieheteronormatywne.

Póki my rządzimy, to nam niczego nikt nie narzuci. Ci wszyscy, którzy chcą żyć w świecie normalnym, w świecie, w którym kobieta jest kobietą, mężczyzna jest mężczyzną, i nikt nie mówi o kobiecie jako oosobie z macicą” – stwierdził wicepremier rządu Zjednoczonej Prawicy i jednocześnie szef PiS.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przypomniał przy okazji ostatnie ataki na obiekty sakralne w Polsce. Jego zdaniem to wszystko nowe normy narzucane przez Europę w ramach walki z tradycją i rodziną. Zdaniem szefa PiS Polacy są obecnie terroryzowani przez środowiska LGBT nazywając to światową propagandą.

“Trzeba wspierać naszą formację. My to gwarantujemy”

W dalszej części rozmowy Jarosław Kaczyński powiedział, że trzeba wspierać PiS, jeśli chcemy żyć w świecie, jaki do tej pory znamy. – My to gwarantujemy – zadeklarował prezes partii rządzącej. Później zaczął się temat przemocy domowej. Prezes przyznał, że jest zawiedziony postawą sądów w tym temacie.

POLECAMY:
Jarosław Kaczyński idzie na wojnę! „Zajmiemy się tym w końcu na poważnie”

Jeżeli chodzi o te sprawy, wyroki są skandalicznie wręcz łagodne. We wszystkich tych sprawach trzeba działać bardzo zdecydowanie, bardzo ostro. Twardo przestrzegać reguł – stwierdził lider Zjednoczonej Prawicy..

Prezes PiS ma wielką nadzieję, że znużeni narzucanymi regułami mieszkańcy Europy niebawem zmienią władze i wszystko wróci do normalności. Liczy na to, że prawicowe siły przejmą instytucje unijne.

Co myślisz?

urodziła na parkingu przed szpitalem kobieta poród

Urodziła na parkingu! Kamera nagrała poród przed szpitalem

zapalenie miesnia sercowego objawy pfizer szczepienie covid

62 przypadki zapalenia po szczepionce Pfizer? Ministerstwo bada sprawę