w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Magda Gessler krytykuje rząd. Padły mocne słowa. „Nikczemność i kłamstwa”

Restauratorka znana jest z ostrego języka. Tym razem znów nie przebierała w słowach. W obronę przed politykami wzięła stację telewizyjną, w której pracuje.

magda gessler facebook lex tvn
Fot. Newseria

Magda Gessler jako prowadząca jeden z najpopularniejszych programów TVN stwierdziła, że nie będzie milczeć. Chodzi oczywiście o ustawę o nazwie Lex TVN. Gwiazda „Kuchennych Rewolucji” postanowiła odnieść się do tematu i zrobiła to w typowy dla siebie sposób, czyli na ostro.

Magda Gessler ostro krytykuje PiS. Poszło o Lex TVN

Gwiazda i właścicielka wielu restauracji w Polsce postanowiła stanąć twardo w obronie swojego pracodawcy. To, co napisała, jest typowe dla Magdy Gessler. Jest dużo soli i pieprzu. Czy rządzącym te słowa poszły w pięty?

Gessler znają wszyscy. Przez lata zyskała gigantyczną popularność i – mimo niekonwencjonalnego stylu bycia – kobieta ta wciąż pozostaje inspiracją dla wielu rodaczek i rodaków. Również tych popierających Prawo i Sprawiedliwość.

Celebrytka komunikuje się ze światem głównie za pomocą swojego Facebooka, gdzie ma wielu fanów. Przede wszystkim wyraziła swój ostry sprzeciw wobec władzy i tego, co chce zrobić ze stacją telewizyjną, z którą jest od lat związana.

Gessler o wolności słowa. „Na przekór sztormom!”

Argumentację rządu w sprawie Lex TVN restauratorka nazwała stanowczo. Kłamstwa i nikczemność! Elektorat Prawa i Sprawiedliwości na pewno poczuł się tymi słowami oburzony, choć i w tej grupie jest sporo przeciwników ataku na media.

POLECAMY:
Magda Gessler mocno schudła? Potwierdziła mediom: „Znikam w sposób magiczny”

Wielkie ukłony i szacunek dla stacji TVN24. Za rzetelność, wytrwałość i odwagę. 20 lat z nami, widzami, dziękujemy! Trwajcie zawsze! Na przekór sztormom! Bronią na nikczemność i kłamstwa jest etyka zawodowa i wolność słowa – napisała na Facebooku Magda Gessler.

Nie jest tajemnicą, że Gessler raczej nie ma zbyt wiele sympatii do konserwatywnej władzy. Tego samego nie da się też powiedzieć o innych gwiazdach TVN. Jej reakcja jest więc spodziewana i na pewno zyskała uznanie wśród koleżanek i kolegów ze stacji.

krajowy plan odbudowy morawiecki odpowiada unii wstrzymane środki

Premier Morawiecki wściekły na UE. Napisał ostre słowa na Facebooku

stopa zastąpienia zus 2070 millenialsi bieda nędza głodowe emerytury uścińska

Koniec eldorado dla seniorów. Od 1 września niektórzy mogą stracić świadczenie