w , ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Nie żyje dziennikarz TVN i RMF FM. Na jego ciało w mieszkaniu natknął się ojciec

Zmarł znany dziennikarz z Grupy TVN i RMF FM. Miał zaledwie 50 lat. Ciało znalazł w jego mieszkaniu członek rodziny. Przyczyn śmierci nie ujawniono.

W wieku 50 lat zmarł nagle znany dziennikarz. Był znany przede wszystkim widzom stacji TVN oraz słuchaczom rozgłośni radiowej RMF FM. Miał bardzo charakterystyczny głos. Pracownicy mediów w Polsce i jego koledzy z branży są zdruzgotani.

Nie żyje Witold Odrobina. Dziennikarz miał 50 lat

Witold Odrobina przez wiele lat pracował zarówno w radiu, jak i w telewizji. Był jednym z lepszych w swoim fachu. Słuchacze stacji RMF FM znali go bardzo dobrze. Podobnie widzowie stacji z grupy TVN. Odrobina miał 50 lat. Ciało dziennikarza w jego mieszkaniu przypadkiem znalazł ojciec. Informację potwierdził portal „Press„.

Konikiem Odrobiny była motoryzacja, dlatego przede wszystkim koledzy z mediów o tej tematyce są załamani. Dziennikarze portalu Salon24 ustalili, że zmarłego dziennikarza w domu znalazł jego ojciec.

Zmarły był dziennikarzem RMF FM, w której można było go usłyszeć w audycjach pt. „Szewski kwadrans„, „Przykładaniec” oraz „Osada Wirakocza„. Inni znają go z popularnego programu pod tytułem „JW23„. To on w 1997 roku w trakcie wielkiej powodzi relacjonował ją będąc na pokładzie śmigłowca rozgłośni RMF FM.

„Wybitny i niepowtarzalny głos, doskonały reporter”

Dyrektor programowy RMF FM i jednoczesnie wiceprezes rozgłośni Tadeusz Sołtys skomentował smutne wieści. Nie podano oficjalnych przyczyn zgonu.

Wybitny i niepowtarzalny głos. W RMF FM doskonały reporter, ze znakomitą znajomością problemów Krakowa i Małopolski. Dodatkowo człowiek wielu talentów z niezwykłym poczuciem humoru. (Press)

Witold Odrobina po zakończeniu kariery w stacji radiowej RMF przeszedł do Antyradia, a potem do Polskiego Radio Euro. Wspólprowadził kilka audycji w stacjach TVN Warszawa oraz o tematyce motoryzacyjnej w TVN Turbo.

Zmarły dziennikarz współpracował również z Antyradio i Polskie Radio Euro. Prowadził programy w TVN Warszawa i TVN Turbo. Pracował także jako reporter dla Radia Kraków jak i portalu wp.pl współprowadząc program „Odrobina więcej Polski„. To jednak z motoryzacją i telewizją TVN Turbo związany był do końca swoich dni.

Źródło: RMF FM, Press, Salon24

andrzej duda podpisał ustawę 2 mld media publiczne

Prezydent ustanowił nowe święto państwowe. Znamy datę. Czy będzie to dzień wolny?

wirus mutacja nu who epidemia czwarta fala

Kolejna epidemia? Nowy wirus atakuje Europę. Eksperci WHO zwołali pilną naradę