w , ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Nie żyje dziennikarz TVN i RMF FM. Na jego ciało w mieszkaniu natknął się ojciec

Zmarł znany dziennikarz z Grupy TVN i RMF FM. Miał zaledwie 50 lat. Ciało znalazł w jego mieszkaniu członek rodziny. Przyczyn śmierci nie ujawniono.

W wieku 50 lat zmarł nagle znany dziennikarz. Był znany przede wszystkim widzom stacji TVN oraz słuchaczom rozgłośni radiowej RMF FM. Miał bardzo charakterystyczny głos. Pracownicy mediów w Polsce i jego koledzy z branży są zdruzgotani.

Nie żyje Witold Odrobina. Dziennikarz miał 50 lat

Witold Odrobina przez wiele lat pracował zarówno w radiu, jak i w telewizji. Był jednym z lepszych w swoim fachu. Słuchacze stacji RMF FM znali go bardzo dobrze. Podobnie widzowie stacji z grupy TVN. Odrobina miał 50 lat. Ciało dziennikarza w jego mieszkaniu przypadkiem znalazł ojciec. Informację potwierdził portal „Press„.

Konikiem Odrobiny była motoryzacja, dlatego przede wszystkim koledzy z mediów o tej tematyce są załamani. Dziennikarze portalu Salon24 ustalili, że zmarłego dziennikarza w domu znalazł jego ojciec.

Zmarły był dziennikarzem RMF FM, w której można było go usłyszeć w audycjach pt. „Szewski kwadrans„, „Przykładaniec” oraz „Osada Wirakocza„. Inni znają go z popularnego programu pod tytułem „JW23„. To on w 1997 roku w trakcie wielkiej powodzi relacjonował ją będąc na pokładzie śmigłowca rozgłośni RMF FM.

„Wybitny i niepowtarzalny głos, doskonały reporter”

Dyrektor programowy RMF FM i jednoczesnie wiceprezes rozgłośni Tadeusz Sołtys skomentował smutne wieści. Nie podano oficjalnych przyczyn zgonu.

Wybitny i niepowtarzalny głos. W RMF FM doskonały reporter, ze znakomitą znajomością problemów Krakowa i Małopolski. Dodatkowo człowiek wielu talentów z niezwykłym poczuciem humoru. (Press)

Witold Odrobina po zakończeniu kariery w stacji radiowej RMF przeszedł do Antyradia, a potem do Polskiego Radio Euro. Wspólprowadził kilka audycji w stacjach TVN Warszawa oraz o tematyce motoryzacyjnej w TVN Turbo.

Zmarły dziennikarz współpracował również z Antyradio i Polskie Radio Euro. Prowadził programy w TVN Warszawa i TVN Turbo. Pracował także jako reporter dla Radia Kraków jak i portalu wp.pl współprowadząc program „Odrobina więcej Polski„. To jednak z motoryzacją i telewizją TVN Turbo związany był do końca swoich dni.

Źródło: RMF FM, Press, Salon24

andrzej duda podpisał ustawę 2 mld media publiczne

Prezydent ustanowił nowe święto państwowe. Znamy datę. Czy będzie to dzień wolny?

Andrzej Duda opowiedział żart. Nikt się nie zaśmiał! Strasburger ma konkurencję