w ,

PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Marzena Kipiel-Sztuka przeżywa prawdziwy dramat. O wszystkim opowiedziała mediom

Dla aktorki, podobnie jak dla wielu naszych rodaków, nadchodzi trudny czas. Jest on związany z tym, że z powodu fali drożyzny ciężko związać koniec z końcem.

marzena kipiel-sztuka finanse święta inflacja drożyzna świat według kiepskich
Serialowa Halinka Kiepska w prawdziwym życiu nie jest już tak wesoła. Co jest tego powodem? Fot. "Świat według Kiepskich" / fragment odcinka 357

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli serialowa Halina Kiepska ze „Świata według Kiepskich”, ma poważne kłopoty. Choć potrafi niemal wszystkich Polaków rozbawić do łez, na codzień jest mocno zasmucona. O powodach tego stanu opowiedziała tygodnikowi „Twoje Imperium”.

Serialowa Halinka Kiepska ma kłopoty. „Moja stopa życiowa znacznie się obniżyła”

Choć od wielu lat widzimy ją na szklanym ekranie, dzięki czemu powoduje uśmiech na naszych twarzach, w życiu osobistym aktorki aż tak dobrze nie jest. My płaczemy ze śmiechu, a Marzena Kipiel-Sztuka ubolewa, bo ma poważne kłopoty finansowe.

Z reguły myślimy, że gwiazdy mają w życiu łatwo i że zarabiają miliony. Jak się okazuje, nie zawsze tak jest. O swoich bolączkach serialowa Halina Kiepska opowiedziała dziennikarzom z tygodnia „Twoje Imperium„. Wniosek jest jeden – czekają ją niezbyt wesołe święta. Wszystko przez falę drożyzny, jaka przetacza się przez nasz kraj.

Wszystko podrożało. To, co niedawno było zwykłym towarem, dziś staje się dobrem luksusowym. Zaciskam pasa coraz mocniej i nie ukrywam, że moja stopa życiowa znacznie się obniżyła – czytamy w wywiadzie dla tygodnika. To, co jednak raduje aktorkę, to fakt, że nie narzeka na zdrowie. A ono – jak wiadomo – jest najważniejsze.

Moja lodówka nigdy nie trzeszczała w szwach – ubolewa serialowa Halinka Kiepska. Wielu Polaków zrozumie ją, bo i im doskwiera inflacja i drożyzna. Te święta – jak twierdzą ekonomiści – będą dla nas najdroższe od ponad 20 lat. Planujemy też średnio wydać na prezenty o połowę mniej, niż jeszcze rok temu.

Kipiel-Sztuka o swoich finansach. „Wszystko podrożało”

Wniosek jest jeden – nie tylko aktorzy dorabiają w paskach dziurki. Lockdown i trwająca drugi rok epidemia nie była dla nich łaskawa. Kipiel-Sztuka mimo to przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia, które prawdopodobnie spędzi u przyjaciółki. Ma ona liczną rodzinę, więc znajdzie się dla Halinki Kiepskiej dodatkowy talerz.

Nie tylko finanse doskwierają aktorce. Jak wiadomo, nawet serial nie jest już taki sam. To będą smutne święta, podczas których będzie przypominała sobie o aktorach z planu, którzy już odeszli. Straciła ich również wielu. Niektórzy twierdzą, że kręcenie kolejnych odcinków „Świata według Kiepskich” nie ma już bez nich sensu.

W tym roku Kipiel-Sztuka dzięki przyjaciołom będzie miała święta takie, jak trzeba. Warto przypomnieć, że rok temu spędzała je w samotności. Z całego serca życzymy jej wszystkiego dobrego, radości oraz dużo zdrowia w nadchodzącym roku.

obowiązkowa służba wojskowa 2022 ukraina rozporządzenie

Obowiązkowa służba wojskowa może wrócić! MON zamieściło projekt rozporządzenia

granica polsko-białoruska uchodźcy z afganistanu morawiecki

Mateusz Morawiecki do dymisji? Ujawniono datę końca urzędowania. „Będzie premierem do…”