w

HAHAHA!HAHAHA!

Putin się przeliczył? Ołeksij Daniłow ujawnia pozytywne wieści dla Ukrainy

Zdaniem Ukraińców Rosji powoli kończą się rezerwy zarówno rakiet, jak i sprzętu wojskowego. Zdjęcia tego, co trafia na front, wzbudzają powoli salwy… śmiechu.

putin grozi zachodowi nato
Fot. YouTube / Bloomberg M&F

Władimir Putin, prezydent Rosji, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji – twierdzi Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy Ołeksij Daniłow. Jego zdaniem pociski i sprzęt wojskowy gromadzone od dziesięcioleci powoli wyczerpują się.

Putin w potrzasku. Daniłow: „Rosji kończą się przygotowane zapasy broni”

Coraz większa liczba światowych ekspertów jest zdania, że prezydent Rosji Władimir Putin rozpoczynając wojnę z Ukrainą popełnił błąd, który może kosztować Rosję bardzo wiele. To może oznaczać, że kraj ten nie stanie na nogi przez kolejne dekady.

Z jednej strony, skierowanie wojsk na granicę z Ukrainą zwiększyło wpływy Rosji w regionie, z drugiej strony, jednak spowodowało reakcję państw zachodnich, które nałożyły na Rosję sankcje. Gospodarka Rosji jest dziś pod ogromną presją. Pojawiają się nawet informacje, że Putin przestał wypłacać pensje pracownikom w całym kraju.

Rosji kończą się przygotowane zapasy broni. Pociski i sprzęt wojskowy gromadzone od dziesięcioleci – stwierdził Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksij Daniłow. Rosjanie mogą co prawda produkować broń sami, ale nawet z tym sobie ostatnio nie radzą.

Zdaniem Ukraińców Kreml stoi teraz nad przepaścią, ponieważ wojna już teraz ma bardzo poważne konsekwencje dla kraju i jego mieszkańców.

Rosja wystrzeliła już ponad 820 rakiet. I nic…

Rosja jest pod presją sankcji, a ich kolejne zaostrzenie może mieć poważne skutki dla gospodarki i sytuacji wewnętrznej. A tego, czyli rozchwiania emocji w kraju, Putin obawia się najbardziej.

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy uważa, że Rosjanie nie radzą sobie z produkcją uzbrojenia, dlatego na gwałt szukają sojuszników, od których można kupić jakąkolwiek broń. Z mediów płyną informacje, że zarówno Iran jak i Chiny dostarczają Putinowi pewne rodzaje broni.

Siły rosyjskie wystrzeliły od października zeszłego roku już ponad 820 rakiet manewrujących i przeprowadziły 15 zmasowanych ataków rakietowych na Ukrainę. Mimo to niewiele udało mu się tym osiągnąć. Te dane były aktualne na dzień 10 marca br.

Ostatnie zmasowane ataki rakietowe na Ukrainę były zdaniem Ministerstwa Obrony Rosji odwetem za poczynania Kijowa w obwodzie briańskim w Rosji. Siergiej Szojgu nazwał ówczesne wydarzenia aktem terroru.

kulka z folii aluminiowej do zmywarki

Kulka z folii aluminiowej. Włóż ją do zmywarki, a zadzieje się magia! Niesamowity efekt

kantar sondaż kaczyński pis

Taką emeryturę dostaje Jarosław Kaczyński. Seniorom w Polsce z wrażenia spadną kapcie