w , ,

Aktor Jerzy Stuhr trafił na OIOM. Co wiemy o stanie zdrowia aktora?

Aktor Jerzy Stuhr został przewieziony do szpitala. Zgodnie z przekazami medialnymi przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.

jerzy stuhr w szpitalu stan zdrowia
Fot. Cezary Piwowarski - Praca własna (CC BY-SA 4.0)

Jerzy Stuhr aktualnie przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej opieki medycznej. Ze względu na stan zdrowia aktor wymaga hospitalizacji, o czym poinformował media syn Maciej Stuhr. Nie wiadomo, kiedy aktor trafił do placówki, ponieważ informacja na ten temat została ujawniona w podcascie.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Jaki jest jego stan zdrowia?

Aktor Jerzy Stuhr miał w ostatnim czasie trafić do szpitala i przebywa obecnie na oddziale intensywnej opieki medycznej. – Mój tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – powiedział syn Maciej Stuhr w programie WojewódzkiKędzierski.

Maciej Stuhr był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego i to tam pierwszy raz padła informacja o tym, że Jerzy Stuhr przebywa w szpitalu. Nie wiadomo zatem, od kiedy przebywa w placówce.

Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był – powiedział Maciej Stuhr.

Jerzy Stuhr od dawna zmaga się z wieloma problemami ze zdrowiem. W 2011 roku został u niego zdiagnozowany nowotwór złośliwy krtani, którego udało się artyście pokonać. Jednak już w 2016 roku Stuhr przeszedł zawał serca. Cztery lata później ponownie trafił do szpitala z powodu udaru.

Póki co nie wiemy, jaka jest przyczyna aktualnego pobytu Jerzego Stuhra w placówce.

alina makarczuk roman osica ukraina twitter

Kim jest Alina Makarczuk? Wszystko, co wiadomo o młodej dziennikarce z Ukrainy

fundusz kościelny kwota finansowanie kościoła

Ujawniono, ile księża dostaną pieniędzy z podatków w 2023 roku. Kwota wbija w fotel