w

Morawiecki ponownie uderza w Tuska. Padły ostre słowa. „Chował się za garsonką…”

Szef rządu Mateusz Morawiecki kolejny raz to zrobił. W jego wpisie na Twitterze padły kolejne mocne słowa na temat lidera opozycji Donalda Tuska.

tusk zabierze 500 plus i 14. emeryturę

Premier Morawiecki kolejny raz zaatakował szefa Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska. Stało się to jak zwykle na Twitterze. W najnowszym wpisie premier nazwał Tuska liderem partii oszustów, który nie widzi żadnego zagrożenia dla Polski ze strony najemników Wagnera.

Morawiecki uderza w Tuska wpisem na Twitterze. To odpowiedź na wpis lidera opozycji o wagnerowcach

Powodem do napisania tego tweeta był wpis Donalda Tuska odnoszący się do rzekomego zagrożenia dla Polski ze strony najemników z grupy Wagnera. Ci w liczbie kilkuset mieli rzekomo zgromadzić się w pobliżu Przesmyku Suwalskiego, aby w kolejnym etapie próbować destabilizować sytuację na granicy polsko-białoruskiej.

Wygląda na to, że PiS szuka pomocy wagnerowców ze strachu przed wyborami. Marsz miliona serc wybije im te pomysły z głowy. Widzimy się wszyscy 1 października w Warszawie! – napisał dziś na Twitterze Donald Tusk.  Na reakcję szefa rządu długo nie czekał.

„Nie widzi realnego zagrożenia dla Polski”

Zdaniem Morawieckiego Tusk lekceważy zagrożenie, które jest realne. Przypomniał też, że Donald Tusk nie reagował, gdy Putin zajmował Krym i ukraiński Donbas. Premier stwierdził też, że lider opozycji zawsze wspierał wszystkich, tylko nie Polskę.

Na koniec swojego wpisu premier Morawiecki poprosił polityków z Europejskiej Partii Ludowej o to, aby zabrali Donalda Tuska do siebie do Brukseli. Wyraźnie widać, że im bliżej wyborów, tym napięcie między panami rośnie. Bez wątpienia do tego typu wymiany zdań za pośrednictwem mediów społecznościowych będzie dochodziło coraz częściej.

przemówienie putina orędzie

Rosja chce przerwania ognia ze strony Ukrainy? Putin postawił właśnie nowe warunki

kaczyński wojna na ukrainie

Kaczyński o wyborach. Czy odbędą się w terminie? „Chyba że wybuchłaby wojna”