w ,

Andrzej Duda w Łowiczu. Doszło do wzruszających scen [NAGRANIE]

Nagranie ze spotkania stało się dziś hitem internetu. Doszło do przypadkowego spotkania Andrzeja Dudy z wyborcą. Polały się łzy.

andrzej duda w łowiczu
Fot. Twitter / Polskie Radio (screenshot)

Dziś Andrzej Duda w Łowiczu. Nagranie ze spotkania stało się dziś hitem internetu. Doszło do przypadkowego spotkania Andrzeja Dudy z wyborcą. Nagrała się sytuacja, jak do prezydenta podszedł mężczyzna, aby mu podziękować za program 500 plus. Miał w oczach łzy.

Andrzej Duda w Łowiczu – poruszające podziękowania

Andrzej Duda przebywa dziś m.in. w Łowiczu w ramach prowadzonej kampanii prezydenckiej. W trakcie spotkania prezydent prosił wszystkich zgromadzonych o zaufanie i możliwość dalszej realizacji programu i reformowania kraju. Wskazał również w swoim przemówieniu, że tak długo jak będzie prezydentem, nie dopuści do likwidacji jakiegokolwiek socjalnego wsparcia.

POLECAMY:
Andrzej Duda może być szczęśliwy. W tym sondażu nie ma sobie równych

Podczas gdy prezydent Andrzej Duda witał się z mieszkańcami Łowicza, nagle podbiegł do niego mężczyzna zalany łzami. Oznajmił głowie państwa, że jest ojcem piątki dzieci, dziękował za program 500 plus. Nagranie pokazuje również, jak Duda ściska poruszonego spotkaniem mężczyznę. Ten powiedział tez, że dzięki wsparciu rodziny przez rząd jego córka może studiować.

Nagranie można zobaczyć na oficjalnym kanale kampanijnym Andrzeja Dudy:

Panie prezydencie, chciałem panu podziękować za program 500 plus. Jestem ojcem piątki dzieci i gdyby nie pański rząd, to moja córka nie mogłaby studiować. Jest na trzecim roku studiów we Wrocławiu. Żaden rząd nie obchodził się moimi dziećmi, dziękuję – mówi.

DudaBus w trasie

Łowicz to z pewnością dopiero początek kampanii. DudaBus aż do maja będzie w trasie, a prezydent pojawi się w każdym możliwym miejscu. Prezydent poruszał wiele tematów podczas spotkania. Mówił m.in. o programie budowy 100 obwodnic czy wsparciu rozwiązań proekologicznych.

POLECAMY:
Czy to już koniec 500 plus? Dane są bezlitosne

Duda podkreślił też potrzebę dalszej, konsekwentnej realizacji programów modernizacji wojska, policji czy straży pożarnej. Padły też kwestie dotyczące naszego rolnictwa.

Walczyłem i będę walczyć o sprawy polskich rolników – zadeklarował prezydent Andrzej Duda.

Źródło: Polskie Radio, Twitter

Zobacz także:

kościół

Kościół w kryzysie? Księża opuszczają stan duchowny, fala się nasila

andrzej duda małgorzata kidawa-błońska robert biedroń szymon hołownia

Nasza sonda. Andrzej Duda kontra wszyscy poważni rywale [ZAGŁOSUJ]