w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Nowe 500 plus dla małżeństw? Rząd planuje, pary zacierają ręce. Jest jeden warunek

Czy będzie kolejne 500 plus? W głowach polityków pojawił się nowy pomysł, który mógłby pomóc zatrzymać niepokojący trend.

500 plus dla małżeństw

Mimo, że program 500 plus funkcjonuje już około 8 lat, to nadal wzbudza wielkie kontrowersje. Rząd chce jednak iść dalej i zamierza rozdać kolejne pieniądze. Tym razem chodzi o grupę obywateli, która się takich pomysłów polityków nie spodziewała.

500 plus dla małżeństw. Co chce osiągnąć PiS?

Im bliżej wyborów, tym politycy partii rządzącej wymyślają kolejne idee mające skupić wokół PiS nowy elektorat. W kuluarach sejmowych plotkuje się o nowym programie zwanym Małżeństwo+. Wygląda na to, że mimo wysokiej inflacji, rząd nie zamierza zaprzestać rozdawania pieniędzy.

Kto nie dostanie kasy? Na pewno ten, któremu nie w głowie śluby i weseliska. PiS bliżej przyszłorocznych wyborów parlamentarnych będzie starał się przekonać do siebie większą liczbę Polaków, bo elektorat jest coraz bardziej zdenerwowany drożyzną.

PiS ma zamiar iść na wojnę z niepokojącym i coraz mocniej widocznym trendem. Młodzi ludzie nie chcą ślubu, a starsze małżeństwa się rozpadają. Byłą pomoc dzieciom czy seniorom, teraz nadeszły złote czasy dla… małżonków. To niestety smutny fakt – coraz mniej ludzi się pobiera, a coraz więcej rozwodzi.

Małżeństwo+. Od kiedy? Czy to się może udać?

Kto jest singlem, ten dostanie figę z makiem. Rząd planuje zająć się całkiem nowym programem wsparcia. Dla jednych będzie to forma podreperowania domowych finansów, dla innych będzie prezentem za wieloletnie pożycie małżeńskie. Cel? Podreperowanie sondaży.

Polacy pokochali wszelkie socjalne dodatki, dlatego i ten zapewne przyjmą z otwartymi portfelami. Nie da się ukryć, że Prawo i Sprawiedliwość do dziś tylko dzięki temu wygrywa kolejne wybory z rzędu i ma szanse rządzić trzecią kadencję.

Dzisiaj tyle małżeństw się rozpada, dlatego ten pomysł trzeba przemyśleć. To także element polityki prorodzinnej – stwierdziła jedna z posłanek Zjednoczonej Prawicy.

Do Sejmu trafiła już petycja, w której zawarta jest prośba o rozpatrzenie możliwości wprowadzenia nowego 500 plus dla małżeństw. Każda para, która przeżyła ze sobą 40 lat i więcej, miałaby co miesiąc dostawać na konto 500 zł bonusu. Możliwe jednak, że skończy się na jednorazowym prezencie z budżetu.

500 plus dla małżeństw – wbrew zapowiedziom – nie jest nowym pomysłem. Mówi się o tym od wielu lat. Do Kancelarii Prezydenta trafiła już nawet specjalna petycja w tej sprawie, ale żadne prace nad nowymi przepisami w tej kwestii nie zostały nawet rozpoczęte.

dieta śródziemnomorska przepisy pdf

Dieta Śródziemnomorska odmienia życie. Co można jeść, a czego należy unikać?

midjourney 5

Donald Trump został aresztowany? Szokujące zdjęcia obiegły portale na całym świecie